Złe stawki kredytów hipotecznych

Category: Twój Raport
17 lutego 2021

Chcesz wiedzieć, jak uzyskać najlepsze oprocentowanie złych kredytów hipotecznych? Uzyskaj odpowiednią poradę tutaj.

Brak wpływu na zdolność kredytową

 • Dom
 • Złe kredyty hipoteczneZłe stawki kredytów hipotecznychPete był doradcą hipotecznym od ponad 10 lat i jest regularnie cytowany w prasie branżowej i krajowej.

  Aktualizacja: 7 października 2020 *

  Posiadanie złego kredytu nie oznacza, że ​​powinieneś godzić się na wysokie oprocentowanie kredytów hipotecznych. Chociaż wybór pożyczkodawców może być ograniczony w porównaniu z czystszymi wnioskodawcami kredytowymi, nadal możesz znaleźć dostawców oferujących świetne stawki – o ile wiesz, gdzie szukać.

  W naszym przewodniku przyjrzymy się, jak uzyskać najlepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego od dostawców, jak negatywny wpływ na Twój wniosek oraz z kim możesz porozmawiać, aby ulepszyć aplikację i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie lepszych stawek.

  Kliknij link poniżej lub przeczytaj, aby uzyskać kompleksową lekturę:

  Jeśli w przeszłości odmówiono Ci kredytu hipotecznego ze względu na Twoją zdolność kredytową lub obawiasz się, że tak jest, nie zniechęcaj się. Mogą istnieć korzystne oferty, ponieważ rynek kredytów hipotecznych jest rozległy i dostępne są specjalistyczne porady.

  Współpracujemy z wyspecjalizowanymi brokerami kredytów hipotecznych, którzy specjalizują się w organizowaniu kredytów hipotecznych dla osób z niekorzystnym kredytem i znają wyspecjalizowanych kredytodawców, którzy udzielą pożyczki pożyczkobiorcom w różnych sytuacjach.

  Aby dowiedzieć się, jakie oprocentowanie kredytu hipotecznego może Ci przysługiwać, nawet przy słabym kredycie, przeprowadź zapytanie lub zadzwoń pod numer 0808 189 2301, aby uzyskać bezpłatny czat niezobowiązujący.

  Możesz też przeczytać dalej, aby dowiedzieć się więcej…

  Znajdziemy dla Ciebie idealnego brokera kredytów hipotecznych – bezpłatnie

  Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki doświadczonemu brokerowi hipotecznemu, który specjalizuje się w sprawach takich jak Twoja

  Jak uzyskać najlepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego przy złym kredycie?

  Oprocentowanie kredytów hipotecznych różni się w zależności od pożyczkodawcy i może się zmieniać w mgnieniu oka. Jednak kluczem do uzyskania najlepszych ofert kredytu hipotecznego dla kredytobiorców złych kredytów jest spełnienie wymogów kwalifikowalności i przystępności u jak największej liczby dostawców oraz dostęp do całego rynku. W ten sposób możesz mieć pewność, że znajdziesz pożyczkodawcę oferującego najlepsze oferty dla klienta z Twoimi potrzebami, okolicznościami i oceną zdolności kredytowej.

  Każdy bank i pożyczkodawca ma inne kryteria, które należy spełnić. Najczęściej zły kredyt oznacza kontakt z głównymi bankami i pożyczkodawcami, którzy nie są w stanie przyjąć Twojej aplikacji. Aby być postrzeganym jako idealny kandydat, gdy masz niską zdolność kredytową lub złą historię kredytową, musisz znaleźć wyspecjalizowanego pożyczkodawcę.

  Doradcy, z którymi współpracujemy, to brokerzy kredytów hipotecznych na całym rynku, mający dostęp do wszystkich pożyczkodawców i banków w Wielkiej Brytanii. Wyjaśnią najlepsze opcje kredytu hipotecznego dla osób ze złym kredytem, ​​a gdy zrozumieją Twoją sytuację, dopasują Cię do odpowiedniego pożyczkodawcy i pomogą Ci w procesie składania wniosku.

  Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak dostawcy kredytów hipotecznych oceniają pożyczkobiorców, którzy mają niekorzystny kredyt, na podstawie ich nazwiska i kryteriów, na których opierają swoje decyzje kredytowe.

  Apetyt pożyczkodawców na niekorzystne kredyty hipoteczne

  W ostatnich latach znacznie wzrosła liczba pożyczkodawców stosujących elastyczne podejście do klientów ze złymi kredytami, w wyniku czego coraz większa liczba dostawców zatwierdza kredyty hipoteczne o niskim oprocentowaniu dla osób ubiegających się o złe kredyty, oferując pożyczki mieszkaniowe osobom z poważniejszymi problemami kredytowymi i wprowadzanie produktów specjalnie dla pożyczkobiorców, którzy mieszczą się w tej niszy.

  Oprocentowanie złych kredytów hipotecznych w Wielkiej Brytanii zmieniło się na wiele sposobów w ciągu ostatnich kilku lat. Na przykład pożyczkobiorcy szukający kredytu hipotecznego z CCJ lub niedawno zakończonej upadłości kwalifikują się teraz do wyższych wskaźników kredytu do wartości (LTV), a ci, którzy mają niewielkie problemy z kredytem, ​​mogą otrzymać stopy procentowe podobne do tych dostępnych na głównych ulicach. Niedrogie kredyty hipoteczne dla klientów ze złymi kredytami są możliwe do uzyskania, ponieważ ten sektor rynku jest obecnie bardzo konkurencyjny.

  Którzy pożyczkodawcy oferują najlepsze oferty kredytów hipotecznych dla niekorzystnych klientów kredytowych?Nie ma jednego „najlepszego pożyczkodawcy dla każdego, ponieważ każdy kredytodawca ma inne kryteria kredytowe, które należy spełnić. Rodzaj finansowania, które otrzymasz, będzie zależał od tego, czy masz czysty rating kredytowy, czy wiele problemów w pliku.

  Rating kredytowy nie jest jedynym czynnikiem, który pożyczkodawca weźmie pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, jakie stawki zaoferować lub czy w ogóle zaoferować Ci ofertę. Inne zmienne, które wezmą pod uwagę, to:

  • Twoje dochody: Oczywiście im więcej zarabiasz, tym lepiej w oczach pożyczkodawcy. Dochód z pensji PAYE jest preferowany przez niektórych pożyczkodawców, ale są specjaliści, którzy obsługują pożyczkobiorców pracujących na własny rachunek oraz tych, którzy uzupełniają swoje fundusze o premie, prowizje, świadczenia lub inne źródła.
  • Twój wiek: Niektórzy pożyczkodawcy nie udzielą pożyczek nikomu powyżej 75 roku życia, inni osiągną wiek 85 lat, a mniejszość będzie udzielać pożyczek klientom w każdym wieku, o ile są przekonani, że pożyczkobiorca będzie w stanie spłacić spłatę kredytu hipotecznego na emeryturze. Rodzaj nieruchomości: Większość domów i mieszkań można znaleźć, chociaż nieruchomości o „niestandardowej konstrukcji (np. Drewniana konstrukcja szkieletowa, strzecha itp.) Mogą wymagać wyspecjalizowanego kredytodawcy. Twój depozyt: im więcej masz, tym większy wybór pożyczkodawców, z których będziesz mógł wybierać. Czasami u złych kredytodawców wymagane są wyższe depozyty, aby zrównoważyć ryzyko, które Twoja słaba zdolność kredytowa może dodać do transakcji.Jak uzyskać tani kredyt hipoteczny ze złym kredytemKażdy pożyczkodawca ma inną politykę dotyczącą tego, co zaakceptuje w odniesieniu do zdolności kredytowej i powyższych kryteriów. Uzyskanie najlepszych stawek to przypadek znalezienia dostawcy, w którym spełniasz wszystkie lub przynajmniej większość pozycji na listach kontrolnych kwalifikowalności i przystępności. Doradcy, z którymi współpracujemy, mają dostęp do całego rynku i mogą połączyć Cię z odpowiednim pożyczkodawcą, jeśli złożysz zapytanie.

   Jak wielkość depozytu wpływa na oprocentowanie kredytów hipotecznych dla klientów ze złą historią kredytową

   Mówiąc najprościej, im większy Twój depozyt, tym lepiej, ponieważ bezpośrednio wpływa on na stosunek wartości kredytu do wartości (LTV), co natychmiast zwiększa ryzyko w oczach kredytodawcy hipotecznego, który uzna Cię za bardziej zaangażowanego w spłatę kredytu.

   Wskaźnik LTV to po prostu wielkość kredytu hipotecznego w porównaniu do wartości nieruchomości, zwykle wyrażana w procentach. Na przykład, jeśli masz pożyczkę w wysokości 75 000 GBP na nieruchomość o wartości 100 000 GBP, współczynnik LTV wynosi 75%, a depozyt stanowi resztę.

   Maksymalne LTV, które prawdopodobnie znajdziesz dla hipoteki mieszkaniowej, wynosi 95%, a przy zakupie na wynajem spada do 85%. Jeśli jednak masz zły kredyt, pożyczkodawca może zażądać wyższego depozytu (tj. Zaoferować transakcję z niższym współczynnikiem LTV), aby zrównoważyć część ryzyka.

   Jeśli masz coś, co można uznać za „nieznacznie niekorzystne w ocenie Twojej zdolności kredytowej, a wydarzyło się to w ciągu ostatnich 2 lub 3 lat, na przykład sporadyczne pominięcie płatności lub niewielkie zadowalające niewypłacalność, możesz być w stanie uzyskać kredyt hipoteczny za jedyne % depozytu, być może nawet 5%, w odpowiednich okolicznościach.

   Jeśli masz coś, co można uznać za „średnio lub mocno niekorzystne w swojej historii kredytowej, na przykład wielokrotne niewypłacalność i CCJ lub kredyt, który zalega kilka miesięcy w spłacie, prawdopodobnie będziesz potrzebować 15% depozytu lub więcej, chyba że nastąpiły one kilka lat temu .

   Co więcej, korzystne może być zaoszczędzenie maksymalnego depozytu, który możesz zebrać, ponieważ wyższy depozyt oznacza mniejsze ryzyko dla dostawcy, a tym samym potencjalnie korzystniejsze oprocentowanie kredytu hipotecznego na złą pożyczkę hipoteczną.

   Jak rodzaj problemu kredytowego wpływa na oprocentowanie kredytu hipotecznego ze złym kredytem

   Niektóre kwestie kredytowe są oczywiście ważniejsze niż inne, a powaga niekorzystnego kredytu może odgrywać rolę w oprocentowaniu kredytu hipotecznego ze złym kredytem. Może to być nawet kluczowy czynnik, gdy pożyczkodawca decyduje, czy w ogóle zaoferować Ci pożyczkę.

   Poniżej znajduje się lista najczęstszych niekorzystnych problemów kredytowych, uszeregowanych od najmniej do najpoważniejszych w oczach większości brytyjskich dostawców kredytów hipotecznych…

   • Brak historii kredytowej (mniejszy wpływ na stawkę)
   • Niska ocena kredytowaOpóźnione płatnościZaległości w spłacie kredytu hipotecznegoDomyślne / CCJsPlany zarządzania długiemIVA / upadłość / przejęcie (największy wpływ na kurs)Zobacz też… wpływ chwilówekJeśli masz jeden z poważniejszych problemów ze swoim nazwiskiem, nie panikuj. Chociaż te problemy kredytowe mogą wpłynąć na oprocentowanie kredytu hipotecznego ze złym kredytem, ​​z dostępem do całego rynku, nadal można znaleźć korzystną ofertę.

    Brokerzy-eksperci, z którymi współpracujemy, to brokerzy działający na całym rynku, którzy specjalizują się w organizowaniu kredytów hipotecznych dla klientów z wszelkiego rodzaju złymi kredytami.

    Złóż zapytanie o darmowy, niezobowiązujący czat z jednym z ekspertów, z którymi współpracujemy. Mogą pomóc Ci doradzić, jak zarządzać swoim kredytem i znaleźć najlepsze oferty w Twojej sytuacji osobistej, korzystając z dostępu do całego rynku.

    Na ile problemów kredytowych pozwolą pożyczkodawcy?

    Liczba niekorzystnych problemów kredytowych w aktach kredytobiorcy może również wpływać na oprocentowanie kredytu hipotecznego ze złym kredytem. Wnioskodawcy z wieloma problemami prawdopodobnie zostaną poproszeni o wpłacenie wyższego depozytu, aby zrównoważyć ryzyko, lub pożyczkodawca zaoferuje wyższe niż średnie oprocentowanie kredytu hipotecznego na podstawie kwoty złego kredytu na Twoje nazwisko.

    Czy przyczyna złego kredytu ma znaczenie?Absolutnie! Twój raport kredytowy, jeśli czytasz między wierszami, może ujawnić wiele informacji i właśnie w tym celu są przeszkoleni ubezpieczyciele. Jeśli miałeś wiele problemów z kredytem i wszystkie wydarzyły się w tym samym czasie, ale miałeś czysty kredyt przed i po, to jest bardziej niż prawdopodobne, że wydarzyło się jakieś zdarzenie.

    Ubezpieczyciele znacznie chętniej rozważają niekorzystny kredyt, jeżeli istnieją okoliczności łagodzące, a szanse na ich ponowne pojawienie się są niskie.

    Jak data zarejestrowania emisji wpływa na oprocentowanie złych kredytów hipotecznych?

    Oprocentowanie kredytów hipotecznych dla osób ubiegających się o złe kredyty jest często oceniane na podstawie wieku problemów kredytowych (z uwzględnieniem innych zmiennych), jeśli kredytobiorca zalegał tylko z płatnościami.

    Możliwe jest uzyskanie najlepszego na rynku oprocentowania kredytów hipotecznych ze złym kredytem, ​​jeśli problem z kredytem spadł z Twojego raportu (tj. Ma więcej niż 6 lat), chociaż są wyjątki.

    Na przykład większość banków i głównych pożyczkodawców automatycznie odrzuci Twój wniosek, jeśli kiedykolwiek miałeś bankructwo, chociaż niektórzy przeoczą pewne kwestie znacznie wcześniej niż sześć lat po zwolnieniu.

    Niektórzy pożyczkodawcy przyjmą klientów upadłości po trzech latach, a kilka po jednym.

    Dokładne ustalenie, kiedy będziesz kwalifikować się do uzyskania najlepszych stóp procentowych od złego kredytu hipotecznego, może być trudne, ale dzięki poradom dotyczącym całego rynku od brokerów, z którymi współpracujemy, zostaniesz połączony z pożyczkodawcą, który najprawdopodobniej zaoferuje Ci niską oprocentowanie kredytów hipotecznych z uwzględnieniem Twoich potrzeb, okoliczności i złych warunków kredytowych.

    Czy to ma znaczenie, jeśli moje problemy z kredytem są nadal nierozliczone?

    Tak! Na oprocentowanie kredytu hipotecznego złego kredytobiorcy mogą wpływać niespłacone kwestie kredytowe.

    Niektórzy pożyczkodawcy hipoteczni rozważą oferowanie swoich obniżonych stawek tylko dla klientów, których problemy kredytowe zostały rozwiązane, aw przypadku tych dostawców może być konieczne poczekanie, aż problem złego kredytu zostanie w pełni rozwiązany, zanim zakwalifikujesz się do uzyskania niskich stóp kredytu hipotecznego.

    Kwestie niespłaconych kredytów mogą również wpłynąć na kwotę, którą możesz pożyczyć, ponieważ pożyczkodawcy często uwzględniają spłaty zaległych należności podczas obliczania przystępności. Na przykład, jeśli zalegałeś z kontami o wartości 5000 GBP, zostaną one uwzględnione w podobny sposób, jak gdybyś miał niespłacone zadłużenie na karcie kredytowej w wysokości 5000 GBP.

    Na szczęście istnieją wyspecjalizowani pożyczkodawcy, których bardziej interesuje data rejestracji długu. Jeżeli pożyczkobiorca od tego czasu zachowuje dobre warunki finansowe, niekorzystny kredyt może mieć niewielki lub żaden wpływ na decyzję kredytową lub oferowane oprocentowanie.

    Jednak upadłość i przejęcia mogą stanowić wyjątki, ponieważ wielu pożyczkodawców (ale nie wszyscy) oceni wniosek na podstawie daty zwolnienia i zażąda, aby wszelkie dotychczasowe długi, które nie zostały umorzone, zostały całkowicie uregulowane przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny.

    Jak ogólny profil kredytowy wpłynie na oferowane oprocentowanie kredytu hipotecznego

    Najlepsze oferty kredytu hipotecznego na zły kredyt często wymagają wyspecjalizowanego pożyczkodawcy, jak już omówiliśmy, ale nawet kredytobiorcy z wynikiem 999, którzy nigdy nie przegapili spłaty, mogą zostać odrzuceni o kredyt hipoteczny na podstawie wielu innych czynników, takich jak: tak jak…

    • Nie mając w ogóle historii kredytowej – nigdy nie korzystałeś z żadnej formy kredytu.
    • Twój stosunek zadłużenia do dochodów – jeśli inne wydatki zostaną uznane za zbyt wysokie.Historia pracy – jeśli jesteś w nowej pracy, byłeś samozatrudniony przez krótki czas, masz nieregularne dochody lub pracujesz w niestabilnym sektorze przemysłu.Historia adresów – jeśli mieszkałeś pod wieloma adresami w ciągu ostatnich 3-6 lat.Rejestracja na liście wyborców – rejestracja może pomóc.Inne kryteria kwalifikowalności – zobacz sekcję o apetycie pożyczkodawców powyżej.Jeśli odmówiono Ci kredytu hipotecznego na podstawie któregokolwiek z powyższych czynników lub zaoferowano Ci niekorzystną ofertę, skontaktuj się z nami. Doradcy, z którymi współpracujemy, są ekspertami w zakresie ocen kredytowych i oprocentowania kredytów hipotecznych i mogą pomóc Ci znaleźć najlepszego pożyczkodawcę w zależności od okoliczności.

     Zadzwoń pod numer 0808 189 2301 lub złóż zapytanie, aby porozmawiać ze specjalistycznym brokerem, który może połączyć Cię z pożyczkodawcą oferującym najlepsze oferty kredytów hipotecznych dla klientów o złej zdolności kredytowej.

     Oferowana przez nas usługa jest bezpłatna i nie ma żadnych zobowiązań.

     Często zadawane pytania dotyczące oprocentowania złych kredytów hipotecznych

     Tutaj znajdziesz dodatkowe informacje na temat oprocentowania złych kredytów hipotecznych, na podstawie najczęściej zadawanych pytań na ich temat.

     Ile mogę pożyczyć na zły kredyt hipoteczny?Większość dostawców kredytów hipotecznych ogranicza kwotę, którą są skłonni pożyczyć na podstawie wielokrotności Twojego dochodu. Niektórzy zaoferują ci x4,5 twoich zarobków, inni x5, a mniejszość wzrośnie do x6, w odpowiednich okolicznościach. Jeśli jednak masz zły kredyt, może być trudniej przekonać pożyczkodawcę do zaoferowania Ci jednego z wyższych współczynników dochodu, ale w przypadku wyspecjalizowanych pożyczkodawców może to nie stanowić problemu, o ile spełniasz ich inne wymagania.

     Inne czynniki kwalifikujące, takie jak rodzaj nieruchomości, wiek, kwota depozytu, który jesteś w stanie zdeponować i sposób, w jaki zarabiasz (np. Samozatrudnieni pożyczkobiorcy mogą potrzebować wyspecjalizowanego pożyczkodawcy), również mogą mieć wpływ na wielkość kredytu hipotecznego do której się kwalifikujesz.

     Co to jest kalkulator złego kredytu hipotecznego?Jest to termin, który jest czasami używany do opisania narzędzia używanego przez dostawców złych kredytów hipotecznych w celu określenia, ile chcą ci pożyczyć.

     Kalkulator niekorzystnego kredytu hipotecznego poda informacje, takie jak Twoje dochody, wydatki i zdolność kredytowa, oraz użyje algorytmów, aby obliczyć, ile jesteś w stanie pożyczyć.

     Niektóre kalkulatory niekorzystnych kredytów hipotecznych są bardziej wyrafinowane niż inne i uwzględniają wiele zmiennych, aby dać pełniejszy obraz przystępności, podczas gdy inne po prostu przedstawiają wielokrotność twojego dochodu odliczonego od wydatków.

     Najważniejszą rzeczą do zapamiętania w przypadku każdego kalkulatora kredytu hipotecznego online jest to, że może on zapewnić jedynie bardzo przybliżone oszacowanie warunków kredytu hipotecznego, jakie możesz uzyskać. Aby uzyskać dokładne wyobrażenie o oprocentowaniu kredytów hipotecznych i warunkach, jakie można uzyskać, biorąc pod uwagę całą Twoją sytuację, porozmawiaj z jednym z ekspertów brokerów zajmujących się całym rynkiem, z którymi współpracujemy pod numerem 0808 189 2301.

     Czy to wyliczenie wymaga twardej kontroli kredytowej?Nie, niekoniecznie. Jeśli pożyczkodawca z Wielkiej Brytanii przeprowadzi Twoje dane za pomocą kalkulatora złych kredytów hipotecznych, nie oznacza to, że przeprowadził twardą kontrolę zdolności kredytowej, która pozostanie w Twoim pliku. Chociaż niektórzy dostawcy będą pobierać dane z biur informacji kredytowej, mogą przeprowadzać jedynie „miękkie wyszukiwanie, które tylko Ty będziesz w stanie zobaczyć w swoich aktach.

     Czy oprocentowanie kredytów hipotecznych jest zawsze oparte na ocenie kredytowej?Nie zawsze. Istnieje bezpośredni związek między wynikami kredytowymi a oprocentowaniem kredytów hipotecznych u niektórych pożyczkodawców, a uzyskanie umowy od jednego z tych dostawców może być trudne, jeśli masz niską zdolność kredytową.

     Jednak nie każdy pożyczkodawca patrzy na Twoją „ ocenę ” kredytu – po prostu „ sprawdza ”, czy nie masz w swoich aktach żadnych wad, a nawet jeśli tak jest, może uda się uzyskać korzystną umowę z pomocą specjalistycznego doradcy z dostęp do całego rynku.

     Jaka jest minimalna ocena kredytowa dla najlepszych oprocentowania kredytów hipotecznych?Będzie się to różnić w zależności od pożyczkodawcy, a to, czy uzyskasz najlepsze stopy procentowe, ostatecznie będzie zależeć od ich apetytu na ryzyko i innych kryteriów kwalifikowalności i przystępności cenowej poza Twoją oceną kredytową, takich jak dochód, depozyt i miesięczne wydatki.

     Twoja ocena kredytowa jest oparta na danych z trzech głównych brytyjskich agencji informacji kredytowej: Experian, Equifax i Callcredit. Wynik Experiana wynosi 999, a dobry wynik to 700 i więcej, podczas gdy wszystko powyżej 800 jest uważane za doskonałe. Wynik Equifax to 700 punktów, a wszystko z poziomu 475 jest uważane za doskonałe według ich standardów.

     Callcredit jest nieco inny, ponieważ uzyskuje ocenę na 710, a następnie przypisuje pożyczkobiorcy ocenę od 1 do 5 – 1, co jest najniższą oceną, a 5 jest zaległe.

     Należy pamiętać, że nie wszyscy dostawcy kredytów hipotecznych opierają swoje decyzje kredytowe na liczbach, które te agencje podają. Niektórzy używają tylko jednego lub dwóch z nich, podczas gdy inni w ogóle nie biorą pod uwagę zdolności kredytowej na pokładzie, wolą zamiast tego przeprowadzić „sprawdzenie zdolności kredytowej.

     Większość pożyczkodawców, którzy mają apetyt na niekorzystny kredyt, jest bardziej zaniepokojona treścią Twojej historii kredytowej i ogólną siłą Twojej sprawy, więc nawet jeśli jedna z agencji informacji kredytowej wystawia bardzo niski wynik, nie oznacza to, że nie możesz uzyskać kredyt hipoteczny.

     Pamiętaj, że te firmy widzą tylko Twoją historię kredytową, nie mają dostępu do takich rzeczy, jak Twój dochód, którym pożyczkodawcy zawsze będą się przyglądać, oceniając Twój wniosek.

     Jaka jest stopa oprocentowania kredytu hipotecznego w przypadku złego kredytu?Oprocentowanie kredytu hipotecznego, którego możesz się spodziewać, gdy masz zły kredyt, będzie się różnić w zależności od pożyczkodawcy.

     Przy ocenie wniosku o kredyt hipoteczny każdy pożyczkodawca stosuje różne kryteria. To samo dotyczy złego wniosku kredytowego, a stawka, którą otrzymasz, będzie się różnić w zależności od tego, jak dobrze spełniasz kryteria kwalifikacyjne.

     Depozyt, jaki masz za złą hipotekę kredytową, może również wpłynąć na stawki, które wyspecjalizowany pożyczkodawca może Ci zaoferować.

     Aby dowiedzieć się, jakie oprocentowanie kredytu hipotecznego możesz uzyskać, porozmawiaj z jednym z doradców ekspertów, z którymi współpracujemy, pod numerem 0808 189 2301. Wszyscy eksperci, z którymi współpracujemy, są brokerami na całym rynku, a my dobierzemy do Ciebie doradcę doświadczenie w pomaganiu klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego ze złym kredytem.

     Mając dostęp do pożyczkodawców hipotecznych w całej Wielkiej Brytanii i współpracując z wyspecjalizowanymi pożyczkodawcami złych kredytów, będą w stanie zaoszczędzić czas, kłopoty i pieniądze, upewniając się, że uzyskasz najlepszą możliwą stopę procentową, stosownie do okoliczności.

     Jakie są średnie oprocentowanie kredytów hipotecznych dla klientów ze złym kredytem?Stale się zmieniają, a obecne oprocentowanie kredytów hipotecznych dla złych / biednych kredytobiorców może się zmienić w mgnieniu oka.

     Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że chociaż niektórzy pożyczkodawcy nie oferują najkorzystniejszych stóp procentowych, jeśli masz niekorzystny kredyt na Twoje nazwisko, są wyspecjalizowani dostawcy, którzy mogą to rozważyć. Warunki, które uzyskasz, będą zależeć od wagi problemu kredytowego, od tego, jak długo znajdował się on w Twoich aktach i jak dokładnie spełniasz inne wymagania dotyczące kwalifikowalności i przystępności.

     Istnieje wiele czynników, które mogą zadecydować o tym, jakie stawki można uzyskać, a same stawki są bardzo zróżnicowane. Skontaktuj się z jednym z doradców zajmujących się złymi kredytami hipotecznymi, z którymi współpracujemy, a oni będą w stanie powiedzieć Ci, jakie stawki z całego rynku możesz uzyskać.

     Czy mogę otrzymać kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu ze złym kredytem?Tak! Nie ma powodu, żeby tego nie robić. Kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu mają na ogół takie same wymagania dotyczące zdolności kredytowej / oceny, jak kredyty hipoteczne z oprocentowaniem śledzącym. Jako takie nie są już trudniejsze do zdobycia. Jeśli już, są one w rzeczywistości bardziej osiągalne, ponieważ niektórzy pożyczkodawcy mogą preferować wykupienie produktu o stałej stopie procentowej, jeśli przystępność cenowa jest ograniczona, ponieważ w przypadku gwarancji, że spłata się nie zmieni, znacznie łatwiej jest zaplanować budżet.

     Jakie byłyby oprocentowanie 30-letniego kredytu hipotecznego dla klienta ze złym kredytem?Zależałoby to od pożyczkodawcy i nie ma sensu przytaczanie średniej liczby, ponieważ stopy procentowe podlegają ciągłym zmianom i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie.

     Ważne jest, aby pamiętać, że dłuższy okres spłaty kredytu hipotecznego, na przykład 30 lat (średnio 25 lat), może sprawić, że niektórzy pożyczkodawcy będą bardziej pewni, że jesteś w stanie spłacić kredyt hipoteczny. Dłuższy okres zwykle oznacza, że ​​miesięczne płatności będą mniejsze.

     Może to pomóc zrównoważyć wszelkie postrzegane ryzyko spowodowane złym kredytem, ​​ale zaciągnięcie dłuższego kredytu hipotecznego nigdy nie powinno odbywać się lekko, dlatego najpierw zasięgnij porady specjalisty.

     Czy mogę uzyskać dobre stawki kredytu hipotecznego?Tak, możesz uzyskać przyzwoitą stawkę, jeśli ponownie zapłaci pod zastaw swojej istniejącej nieruchomości. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz przewodnik dotyczący ponownego zaciągnięcia kredytu hipotecznego za pomocą złych kredytów.

     Dlaczego specjalistyczne porady są tak ważne dla klientów ze złymi kredytami

     Aby mieć pewność, że uzyskasz najlepsze stawki, musisz znaleźć firmę hipoteczną, która zajmuje się konkretnie pożyczkobiorcami ze złymi kredytami. Wiele banków i głównych pożyczkodawców jest ostrożnych podczas negocjowania złych umów o kredyt hipoteczny z niekorzystnymi klientami kredytowymi, oferując im mniej korzystne stawki, aby zminimalizować postrzegane ryzyko, lub wręcz ich odrzucając.

     Doradcy, z którymi współpracujemy, mają dostęp do całego rynku i porównują złe oferty kredytów hipotecznych, zanim połączą Cię z najlepszymi firmami hipotecznymi dla klientów ze słabymi wynikami kredytowymi lub złymi / niekorzystnymi kredytami. Mogą również upewnić się, że pożyczkodawca, z którym jesteś sparowany, jest najlepiej przygotowany do zaspokojenia pożyczkobiorcy z Twoimi konkretnymi potrzebami i okolicznościami, a także z Twoją oceną kredytową / wynikiem.

     Porozmawiaj z ekspertem od złych kredytów hipotecznych

     Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oprocentowania kredytów hipotecznych dla klientów ze słabym kredytem i chcesz porozmawiać z ekspertem w celu uzyskania właściwej porady, zadzwoń pod numer 0808 189 2301 lub złóż zapytanie.

     Brokerzy, z którymi współpracujemy, to eksperci z całego rynku, którzy mają dostęp do kredytodawców hipotecznych z całej branży. Dobierzemy do Ciebie brokera, który ma doświadczenie w skutecznej pomocy innym klientom w sytuacjach podobnych do Twoich.

     Z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzą porównanie złych kredytów hipotecznych przed połączeniem Cię z najlepszymi firmami hipotecznymi dla klientów ze złymi kredytami.

     Nie pobieramy opłat i nie ma żadnych zobowiązań.