Złe kredyty nie są problemem w Hot Metal Harley-Davidson®!

Category: Może Pomóc
17 lutego 2021

Złe kredyty nie są problemem w Hot Metal Harley-Davidson®!

Złe kredyty nie są problemem w Hot Metal Harley-Davidson®

Rozumiemy, życie się dzieje, a wyniki kredytowe rosną i maleją. Biura kredytowe nie rozumieją, kim jesteś jako osoba. Twoja ocena kredytowa jest po prostu obliczana na podstawie algorytmu komputerowego. Ta liczba nie powinna decydować o tym, czy jedziesz do domu Harleyem, czy nie! Ponieważ jesteśmy lokalnym dealerem w Pittsburghu, jesteśmy w stanie pomóc w sposób, w jaki inni nie mogą. Zatrzymaj się i porozmawiaj z nami, a my wymyślimy, jak sprawić, byś dzisiaj jeździł.

W Hot Metal Harley-Davidson®nie ma nic złego, jeśli Twój kredyt ostatnio spadł. Nie powinno to zniechęcać do przyjścia i sprawdzenia naszego ogromnego wyboru nowych i używanych Harleyów. Zespół finansowy w Hot Metal Harley-Davidson®może współpracować z Tobą na dowolnym poziomie kredytu, aby dostać się do domu na Harleyu Twoich marzeń. Przez lata pomogliśmy tysiącom klientów na różnych poziomach kredytu. Nawet jeśli uważasz, że twój kredyt jest okropny, wejdź i pozwól nam spojrzeć. Będziesz zaskoczony, co wymyśli nasz zespół.

Jak pomogliśmy innym, którym kiepskie kredyty jechały do ​​domu Harleyem

Istnieją dziesiątki sposobów, że nasz zespół może pomóc dostać się, że Harley-Davidson®miałaś na oku. Na przykład możesz przywieźć starszy motocykl, aby wymienić go na nowy. Handel to świetny sposób, aby przeznaczyć więcej pieniędzy na zakup nowego motocykla. Im więcej będziesz w stanie odłożyć, tym łatwiej będzie sfinansować saldo.

Innym typowym przykładem jest po prostu brak kredytu. Wiele osób zapłaci za wszystko gotówką i nie będzie zawracać sobie głowy firmami obsługującymi karty kredytowe. To też jest w porządku. Może jesteś zaraz po szkole i to jest Twój pierwszy zakup. Finansowanie nowego motocykla Harley-Davidson to świetny sposób na zbudowanie kredytu!

Czy w przeszłości złożyłeś wniosek o ogłoszenie upadłości? Nie musi to wpływać na Twoje szanse na uzyskanie zgody na finansowanie nowego Harleya. Rozumiemy, że rzeczy się zdarzają. To, że złożyłeś wniosek o ogłoszenie upadłości, nie przeszkadza Ci w uzyskaniu finansowania w przyszłości. Zapewnienie naszemu zespołowi finansowemu otwartego i przejrzystego obrazu Twoich bieżących finansów często wystarcza, aby przejść dalej z finansowaniem. Nie musimy patrzeć na rzeczy, które wydarzyły się w przeszłości. Zostaw te rzeczy w kurzu, jadąc do domu swoim nowym Harley-Davidson®.

Jaki jest następny krok do zdobycia Harleya?Jeśli już wiesz, który rower chcesz, to już zrobiłeś krok 1. Ustalenie modelu i rocznika roweru, który chcesz kupić, jest pierwszym krokiem w kierunku uzyskania finansowania i jazdy do domu dzisiaj. Ważne jest, aby ocenić, na co Cię stać, biorąc pod uwagę miesięczne płatności. Wybór roweru pozwala naszemu zespołowi rozłożyć cenę zakupu na 48, 60 lub 72 miesiące.

Jeśli chcesz wymienić rower na zakup nowego Harleya, ważne jest, aby zabrać go ze sobą. Im bardziej szczegółowa historia motocykla, na który planujesz wymienić, tym lepiej. Nie zapomnij też o tytule. Im więcej dokumentów i historii konserwacji możesz dostarczyć, tym łatwiej naszemu zespołowi będzie dać Ci najwyższy dolar za wymianę.

Jak zwiększyć swoje szanse na zakup roweru?Najlepszym pierwszym krokiem jest przyjście do dealera i rozmowa z naszym zespołem. Będą w stanie ocenić twoje finanse i potencjalnie wstępnie zatwierdzić cię na nowego Harleya. Możesz nawet uzyskać wstępną kwalifikację online! Jak wspomnieliśmy wcześniej, brak wielkiego kredytu nie zrywa z Hot Metal Harley-Davidson®. Nasz zespół sprzedawców i ekspertów finansowych uwielbia jeździć i chce się z Tobą podzielić tym doświadczeniem.

Do zobaczenia wkrótce w Hot Metal Harley-Davidson®

Zatrzymaj się w naszym salonie, który jest otwarty 7 dni w tygodniu i sprawdź nową linię Harley-Davidsonów, które mamy w magazynie. Mamy również ogromny wybór używanych Harley-Davidsons®. Dobry kredyt, zły kredyt, brak kredytu… to nie ma znaczenia. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Tobą i zobaczenie Cię w drodze do domu na motocyklu Twoich marzeń.