To są teraz najlepsze karty kredytowe dla każdego typu podróżnika

17 lutego 2021

Jaka jest najlepsza podróżna karta kredytowa dla Ciebie? Odpowiedź prawdopodobnie zależy od tego, jak podróżujesz i jak często.

Jeśli jesteś okazjonalnym podróżnikiem, będziesz potrzebować najlepszej karty kredytowej na punkty podróży, która nie pobiera opłaty rocznej – coś, co możesz trzymać w portfelu i używać tylko wtedy, gdy potrzebujesz jej korzyści. Jeśli często podróżujesz za granicę, najlepsza karta kredytowa do podróży międzynarodowych nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne – większość tego nie robi – i będzie akceptowana szeroko poza Stanami Zjednoczonymi

Jeśli często latasz, prawdopodobnie potrzebujesz podróżnej karty kredytowej premium, która oferuje słodkie korzyści i korzyści związane z podróżą, takie jak dostęp do poczekalni i kredyty na wyciągu, których możesz użyć w zamian za opłaty związane z podróżą, i ułatwia zbieranie nagród za podróż . (Niektóre z tych podróżniczych kart kredytowych premium oferują również hojne premie za rejestrację). A jeśli znajdziesz się gdzieś pomiędzy? Dobra karta kredytowa z nagrodami za podróże powinna ułatwić zdobywanie i wymienianie punktów podróży bez pobierania wysokiej opłaty rocznej.

Na szczęście dla Ciebie bardzo konkurencyjny rynek pożyczek oznacza, że ​​emitenci zwiększają swoje najlepsze oferty podróżnych kart kredytowych, aby zdobyć nowych klientów. Przeanalizowaliśmy kilku silnych konkurentów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze podróżne karty kredytowe – niezależnie od tego, czy chcesz mieć najlepszą podróżną kartę kredytową z roczną opłatą, najlepszą podróżną kartę kredytową, czy też najlepszy kredyt podróżny w stylu „Złotowłosej karta.

Najlepsza podróżna karta kredytowa bez opłaty rocznej

Wiele z najlepszych podróżniczych kart kredytowych wymaga, abyś zapłacił roczną opłatę – czasem wysoką – aby uzyskać korzyści. Ale jeśli jesteś rzadkim podróżnikiem, lepiej zaopatrz się w podróżną kartę kredytową bez rocznej opłaty, ponieważ korzyści podróżowania z droższych kart nie przeważą kosztów. Potrzebujesz tylko niedrogiego sposobu, aby uniknąć opłat za transakcje zagraniczne podczas podróży za granicę i zdobyć punkty premiowe, gdy jesteś na tym etapie.

Aby zidentyfikować najlepsze podróżne karty kredytowe bez rocznej opłaty, zidentyfikowaliśmy karty, na których zdobywanie i wykorzystywanie nagród było proste; gdzie można było otrzymać wstępną premię; i gdzie nawet 2000 $ miesięcznych wydatków przyniosłoby przyzwoite punkty premiowe.

Zwycięzca: nagrody podróżnicze Bank of AmericaW kategorii bez opłat rocznych znaleźliśmy wiele funkcji, które sprawiają, że ta karta jest najlepszą kartą kredytową z nagrodami w podróży. Nie ma opłaty rocznej (oczywiście), nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne, oferuje prostą strukturę zarabiania i wykupu za stosunkowo hojne nagrody. Jeśli chcesz mieć prostą, bezproblemową kartę kredytową z nagrodami w podróży, to jest droga do zrobienia.

Dlaczego wygrywa: wiele podróżnych kart kredytowych, które przyjrzeliśmy się, ma znaczące ograniczenia w zakresie zdobywania lub wykorzystywania nagród: albo musisz dokonać rezerwacji za pośrednictwem określonej witryny lub platformy, albo jesteś ograniczony do określonych marek hoteli lub linii lotniczych, albo może się okazać, że daty niedostępności utrudniają wymianę punktów. Dzięki bezpłatnej podróżnej karcie kredytowej Bank of America nie musisz przeskakiwać przez żadne przeszkody: możesz spieniężyć punkty, aby zapłacić za bilety lotnicze i opłaty za bagaż, pobyty w hotelu, wynajem samochodów, rejsy lub pakiety wakacyjne . Oferuje również hojną stawkę nagród, w połączeniu z dość niskimi wymaganiami dotyczącymi wydatków, aby zdobyć 20000 punktów premii za rejestrację, która jest warta 200 USD. Ta karta nie jest również zainteresowana zakupami w pierwszym roku.

Warunki: Z kartą nagród podróżnych Bank of America otrzymujesz:

 • 1,5 punktu nagrody za dolara
 • 20000 punktów bonusowych za rejestrację, jeśli w ciągu pierwszych 90 dni od zostania posiadaczem karty dokonasz co najmniej 1000 $ na zakupachOpłata roczna 0 USDWstępna RRSO 0% na zakupy przez 12 cykli rozliczeniowych, następnie zmienna 16,24% do 24,24% Ostrzeżenia: Z zakresem RRSO od 16,24% do 24,24%, ta karta kredytowa ma wyższe oprocentowanie niż inne podróżne karty kredytowe, które sprawdzaliśmy w kategorii bez rocznych opłat. I tak jak w przypadku wszystkich kart z nagrodami podróżnymi: jeśli nie spłacasz w całości swoich opłat co miesiąc i nie masz salda, odsetki, które zapłacisz, szybko przewyższą wartość tych nagród.

  Najlepsza podróżna karta kredytowa Premium

  Te podróżne karty kredytowe różnią się od ich zwykłych odpowiedników na kilka kluczowych sposobów: generalnie wypłacają wyższe nagrody za wydatki na podróże, posiłki i pokrewne kategorie. Wiele z nich oferuje kredyty na wyciągach, aby zrekompensować koszty podróży, takie jak opłaty za bagaż lotniczy – coś, co pozwala im konkurować z kartami kredytowymi linii lotniczych pod wspólną marką, które mają tendencję do zniesienia opłat za bagaż rejestrowany dla osób, które są częstymi członkami programu. Przyjrzeliśmy się wielu podróżnym kartom kredytowym premium, porównując ich opłaty, struktury nagród i łatwość użycia.

  Zwycięzca: Chase Sapphire ReserveWśród najlepszych podróżniczych kart kredytowych oferta Chase znalazła się na szczycie z kilku powodów.

  Dlaczego wygrywa: Ma bonus rejestracyjny o wartości 500 $, jeśli wybierzesz zwrot gotówki, lub 750 $, jeśli wymienisz punkty za pośrednictwem portalu Chase Ultimate Rewards. Tak czy inaczej, samo to znosi koszt rocznej opłaty w wysokości 450 USD za pierwszy rok. Poza tym ta karta ma prostą, hojną strukturę nagród, zapewniającą wyższe punkty za kilka kategorii podróży i posiłków, w tym loty, rejsy, hotele, wypożyczalnie samochodów, pociągi i taksówki – bez względu na to, jak rezerwujesz i płacisz za usługi.

  Warunki: Oto kluczowe terminy dotyczące karty Chase Sapphire Reserve:

  • 3 punkty za dolara na podróż i posiłki; 1 punkt w innym miejscu
  • 50000 punktów bonusowych, jeśli w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta karty dokonasz zakupów o wartości co najmniej 4000 USD.Opłata roczna: 450 USDRRSO na poziomie 17,24% –24,24%Dla poważnego podróżnika ta karta oferuje również dodatkowe korzyści, które znacznie skompensują jego roczną opłatę: po każdym roku otrzymujesz roczny kredyt na podróż o wartości do 300 USD i możesz otrzymać kredyt na wyciągu w wysokości do 100 USD co cztery lata w przypadku aplikacji TSA PreCheck lub Global Entry. Możesz także aktywować członkostwo Priority Pass Select, które zapewnia dostęp do ponad 1000 poczekalni na lotniskach na całym świecie.

   Ostrzeżenia: Tak, istnieje roczna opłata w wysokości 450 USD, która była centralnym punktem dyskusji wokół tej karty od czasu jej wprowadzenia w 2016 r. Chociaż cena jest dość typowa dla podróżnych kart kredytowych premium, kwota ta może być trudna dla niektórych posiadaczy kart. połknąć – zwłaszcza jeśli jesteś okazjonalnym podróżnikiem. Ponadto ta karta ma zakres APR od 17,24% do 24,24%. Jeśli nie zapłacisz w całości rachunku każdego miesiąca, wynikające z tego odsetki szybko przewyższą wszelkie otrzymane nagrody.

   Najlepsza karta kredytowa do podróży

   Który wydawca ma najlepszą kartę kredytową do obsługi punktów podróży, bez pobierania wysokich opłat rocznych? Jeśli nie jesteś bardzo częstym pasażerem lub wielbicielem jednego hotelu lub jednej marki linii lotniczej, potrzebujesz dobrej, wszechstronnej karty kredytowej z nagrodami – takiej, która sprawia, że ​​stosunkowo łatwo zarówno zarabiać, jak i wymieniać punkty na szeroką gamę koszty podróży. Jeśli często podróżujesz za granicę, najlepsza karta kredytowa do podróży międzynarodowych nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne – większość tego nie robi – i będzie akceptowana szeroko poza Stanami Zjednoczonymi

   Zwycięzca: Capital One VentureZastanawiasz się, jaka jest najlepsza karta kredytowa na podróż? Teraz masz swoją odpowiedź. Ta karta Capital One jest najlepszą kartą kredytową z nagrodami w podróży w 2018 roku do wszechstronnego użytku, nawet jeśli pobierasz tylko kilka tysięcy dolarów miesięcznie – niezależnie od tego, z których linii lotniczych i sieci hoteli korzystasz.

   Dlaczego wygrywa: Wśród najlepszych podróżniczych kart kredytowych ta wyróżnia się z kilku powodów: jej premia za rejestrację w wysokości 50 000 punktów jest warta 500 USD, co jest najwyższą wartością w przypadku kart podróżnych, a jej proste „podwójne mile formuła zarobków oznacza, że ​​nie musisz śledzić rotujących kategorii. Roczna opłata w wysokości 95 USD nie obowiązuje przez pierwszy rok. Jako bonus, dolna granica zakresu APR znajduje się kilka punktów procentowych poniżej innych głównych kart w tej samej kategorii. Ta kombinacja funkcji sprawia, że ​​Capital One Venture jest najlepszą podróżną kartą kredytową na przejechane kilometry – nawet jeśli nie jesteś poważnym wojownikiem drogowym.

   Warunki karty Capital One Venture są następujące:

   • 2 mile za dolara
   • Bonus w wysokości 50 000 punktów, jeśli w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta karty dokonasz zakupów o wartości co najmniej 3000 USD.Opłata roczna: 0 USD w pierwszym roku, a następnie 95 USDRRSO: 14,24% -24,24% Ostrzeżenia: W przeciwieństwie do niektórych innych kart dla osób często podróżujących, ta karta nie oferuje dodatkowych korzyści związanych z podróżą – takich jak kredyt na opłaty lotnicze lub rejestracja TSA PreCheck.

    Dalej

    Ujawnienie reklamodawcy

    Money nawiązał współpracę między innymi z CardRatings.com i ConsumersAdvocate.org w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Money, CardRatings.com i ConsumersAdvocate.org mogą otrzymywać prowizję od wydawców kart. Na przykład Money otrzymuje prowizję od Citi po złożeniu wniosku i zatwierdzeniu produktu Citi za pośrednictwem łączy w tej witrynie.

    Wyrażone tutaj opinie są wyłączną opinią autora, a nie jakiegokolwiek banku, wystawcy karty kredytowej, linii lotniczej czy sieci hoteli i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

    Czytaj więcej

    Wiele firm prezentowanych w serwisie Money reklamuje się u nas. Opinie są nasze, ale wynagrodzenie i

    dogłębne badania określają, gdzie i jak mogą pojawiać się firmy. Dowiedz się więcej o tym, jak zarabiamy pieniądze.