Przegląd ubezpieczenia Liberty Mutual Home Insurance

17 lutego 2021

Podejmowanie decyzji finansowych nie musi być trudne.

Nasze zasoby finansowe, listy kontrolne i narzędzia są tworzone z myślą o Tobie.

Jako maniacy finansów osobistych uważamy, że konsumenci powinni być w stanie podejmować mądre decyzje finansowe bez konieczności posiadania pełnej wiedzy na temat finansów. Dlatego współpracujemy nie tylko z najlepszymi w branży ekspertami, ale również z reklamodawcami (którzy wynagradzają nas za umieszczenie ich w naszej witrynie), oferując różnorodne usługi finansowe, które mogą przynieść korzyści. Nasi partnerzy mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, ale zapewniamy, że ich usługi są zgodne z naszym głównym celem: dostarczaniem szerokiej gamy dokładnie zbadanych zasobów i przyjaznych dla użytkownika narzędzi, które pomogą Ci w podejmowaniu decyzji finansowych.

Ostatnia aktualizacja: 25 września 2020 r

Ten przewodnik został napisany przez

Zespół Money Geek

NA TEJ STRONIE
 • Omówienie Liberty Mutual Home Insurance
 • Ratingi Liberty Mutual Home InsurancePlusy i minusyLiberty Mutual Home Insurance CoverageZniżki na wzajemne ubezpieczenie domu LibertyJak złożyć wniosek o wzajemne ubezpieczenie domu w LibertySkontaktuj się z Liberty Mutual Home InsuranceOmówienie Liberty Mutual Home Insurance

  Firma Liberty Mutual, założona w 1912 roku w odpowiedzi na nowe prawo stanu Massachusetts, nakładające na pracodawców obowiązek posiadania ubezpieczenia od kosztów pracy, zaczęła szybko się rozwijać. W 1914 roku oferował ubezpieczenia komunikacyjne, aw 1917 roku zaczął pisać polisy odpowiedzialności cywilnej. Od tego czasu zasłynęło również dzięki prowadzeniu badań nad bezpieczeństwem i kampaniom edukacyjnym, zdobywając nawet Zielony Krzyż 2005 za Medalion Bezpieczeństwa od Narodowej Rady Bezpieczeństwa. Chociaż firma Liberty Mutual zaczęła oferować ubezpieczenia majątkowe i od następstw nieszczęśliwych wypadków dopiero po zakupie linii osobistych Prudential w 2003 r., Liberty Mutual jest obecnie trzecim co do wielkości ubezpieczycielem domów w Stanach Zjednoczonych, z udziałem w rynku wynoszącym około 6,74 procent.

  Jaka jest wysokość stawki wzajemnego ubezpieczenia domu w Liberty?

  Oceny te pochodzą z JD Power 2019 US Household Insurance Study – Homeowners Insurance Najwyższy wynik w każdej kategorii to pięć gwiazdek. Podmiot zależny Liberty Mutual Insurance Company oceniony tutaj może nie być podmiotem zależnym, który wystawia polisę ubezpieczeniową. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym.

  National Association of Insurance Commissioners zbiera informacje o skargach od państwowych organów regulacyjnych ds. Ubezpieczeń. Krajowa mediana wskaźnika skarg wynosi 1. Wynik poniżej 1 oznacza, że ​​firma ma mniej niż przeciętną liczbę skarg, podczas gdy wynik wyższy niż 1 oznacza, że ​​ma więcej niż przeciętną. Dowiedz się więcej ze strony NAIC. Podmiot zależny Liberty Mutual Insurance, który został oceniony tutaj, może nie być podmiotem zależnym, który wystawia polisę ubezpieczeniową. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym.

  Ostatnia aktualizacja: lipiec 2017

  Opinia AM Best Financial Strength Rating dotyczy względnej zdolności ubezpieczyciela do wywiązywania się z jego bieżących zobowiązań ubezpieczeniowych. Nie stanowi gwarancji siły finansowej przedsiębiorstwa ani zdolności wywiązywania się z zobowiązań wobec ubezpieczających. Zapoznaj się z naszą ważną informacją: Oceny kredytowe Besta, aby zapoznać się z zastrzeżeniem i pełnymi szczegółami na stronie http://www.ambest.com/ratings/notice.

  Siłę finansową ocenia się w skali od D (słaba) do A + (doskonała). Stopień ratingu złożony z drugiego „+ lub „- wskazuje na stopniowanie siły finansowej w ramach kategorii. Nie możemy zagwarantować, że oceniona tutaj spółka zależna Liberty Mutual Insurance jest spółką zależną, która pokryje polisę ubezpieczeniową. Skontaktuj się ze swoim agentem ubezpieczeniowym i zapoznaj się z Przewodnikiem po ocenie siły finansowej AM Best, aby uzyskać więcej informacji.

  Ratingi kredytowe Best’s są stale weryfikowane i mogą ulec zmianie i / lub potwierdzeniu. Najnowsze raporty kredytowe Best’s Credit Ratings i Best’s Credit Reports, w tym Best’s Credit Ratings ), można znaleźć na stronie internetowej AM Best pod adresem http://www.ambest.com. Zobacz Przewodnik po ratingach kredytowych Best’s , aby uzyskać wyjaśnienia dotyczące użytkowania i opłat.

  Przedstawione w niniejszym dokumencie oceny kredytowe Best’s pojawiają się na licencji AM Best i nie stanowią, w sposób wyraźny lub dorozumiany, poparcia dla MoneyGeek.com ani jego zaleceń, formuł, kryteriów ani porównań z jakimikolwiek innymi opublikowanymi ratingami, skalami ratingowymi lub organizacjami ratingowymi lub przywołane w niniejszym dokumencie. AM Best nie ponosi odpowiedzialności za błędy w transkrypcji popełnione podczas przedstawiania ocen kredytowych Best . Oceny kredytowe Best’s są zastrzeżone i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane bez wyraźnej pisemnej zgody AM Best Company.

  Data wejścia w życie: styczeń 2020 r

  Plusy i minusy Liberty Mutual Home Insurance

   Partnerzy Liberty Mutual z ponad 14 000 grupami i organizacjami, więc jest bardzo duża szansa, że ​​zakwalifikujesz się do rabatu za koligację. Ich narzędzie do wyceny online jest bardzo przejrzyste, szybkie i łatwe w użyciu, z pomocnymi automatycznymi domyślnymi ustawieniami wycen. Możesz złożyć wniosek z urządzenia mobilnego. Oprócz aplikacji mobilnej Liberty Mutual oferuje szereg przydatnych zasobów cyfrowych, takich jak aplikacja Home Gallery, która pomaga szybko tworzyć spis Twoich rzeczy osobistych, oraz Alexa Skill for Liberty Mutual, która umożliwia właścicielom Amazon Echo produkty, aby uzyskać porady dotyczące typowych tematów domowych

  Znalezienie lokalnego biura i agenta może być trudne, a nawet jeśli w pobliżu znajduje się biuro, wiele usług Liberty Mutual jest scentralizowanych w krajowych centrach obsługi telefonicznej. Wskaźnik skarg klientów NAIC dla Liberty Mutual był znacznie gorszy niż mediana wyniku branżowego. JD Power przyznało Liberty Mutual tylko dwie gwiazdki w badaniu dotyczącym ubezpieczeń właścicieli domów z 2019 r., Umieszczając go poniżej średniej w większości kategorii ocen. Liberty Mutual Home Insurance Coverage

  Liberty Mutual oferuje szeroki zakres standardowej ochrony oraz dodatkowe opcje odpowiednie dla firmy ubezpieczeniowej tej wielkości. Firma od dawna ceni sobie edukację, o czym świadczy jej informacyjna strona internetowa obejmująca szeroki zakres tematów związanych z posiadaniem domów.

 • Standardowe opcje ubezpieczenia Liberty Mutual

 • Dodatkowe opcje ubezpieczenia Liberty Mutual

  Oprogramowanie strony oszacuje koszt odtworzenia mieszkania, ale pozwala skorygować tę liczbę (niektóre firmy nie pozwalają na zmianę tego oszacowania w wycenie). Ich standardowa polisa oferuje bardzo szeroki zakres, a nie tylko podstawowe rzeczy.

  Oprogramowanie szacuje koszt wymiany Twojego domu, ale możesz zmienić tę liczbę. Jeśli zmniejszysz zakres ubezpieczenia do pewnego momentu, możesz zostać poproszony o zadzwonienie w celu wykupienia polisy.

  Fizyczne pokrycie strukturalne obejmuje naprawy lub wymianę po wystąpieniu uszkodzenia innych konstrukcji na Twojej nieruchomości (np. Szopy). Spodziewaj się, że będzie to procent limitu pokrycia mieszkania.

  Ochrona mienia osobistego jest podobna do ochrony mienia fizycznego i obejmuje naprawy lub wymianę przedmiotów, takich jak ubrania lub meble.

  Jeśli uszkodzenie domu spowoduje, że będziesz potrzebować tymczasowego pobytu podczas naprawy, Liberty Mutual pokryje część kosztów.

  Możesz wybrać jedną z kilku opcji limitów polisy, aby pokryć różne roszczenia wobec Ciebie.

  Opieka medyczna dla gości bez winy jest dostępna na kilku poziomach (zazwyczaj w ratach za tysiąc dolarów).

  Prawie wszystkie opcjonalne dodatki, które znajdziesz w branży ubezpieczeń mieszkaniowych, są dostępne w ramach Twojej polisy Liberty Mutual, z wyjątkiem ubezpieczenia w przypadku awarii sprzętu.

  Liberty Mutual oferuje rezerwę wodną, ​​ale nie w każdym stanie. Porozmawiaj z przedstawicielem, jeśli ten zasięg jest dla Ciebie ważny.

  W zależności od Twojego stanu zamieszkania, Liberty Mutual może oferować to jako dodatek (na stronie internetowej podano, że jest on specjalnie dostępny dla mieszkańców Kalifornii).

  Liberty Mutual opracowuje polisy powodziowe za pośrednictwem Narodowego Programu Ubezpieczeń Powodziowych, ale będziesz musiał omówić to z agentem.

  Dzięki tej opcji masz 15 000 USD ochrony, która pomoże Ci odzyskać równowagę po kradzieży tożsamości (do 30 000 USD w okresie obowiązywania polisy).

  Wiele przedmiotów majątku osobistego, które mają specjalne limity zasięgu, jest rzadkich, ale prawie każdy ma komputer domowy lub smartfon. Zakres ten można dodać na kilku kompleksowych poziomach.

  Zamiast indywidualnie planować swoją biżuterię, możesz uzyskać ogólną ochronę swoich sztuk, która pokrywa do 10 000 $ 10 000 $.

  Możesz dodać indywidualną i specyficzną ochronę dla innych przedmiotów, które mieszczą się w parametrach specjalnych granic ochrony mienia, takich jak futra lub broń palna.

  Dostępne rabaty na ubezpieczenie domu Liberty Mutual

  Liberty Mutual oferuje szeroki wybór standardowych rabatów dostępnych na polisach ubezpieczeniowych domu, ale duża szansa na oszczędności pochodzi z programu rabatowego firmy.

  Rodzaj rabatu Opis Liberty Mutual współpracuje z ponad 14 000 różnych grup, w tym z pracodawcami, stowarzyszeniami absolwentów i stowarzyszeniami zawodowymi. Jeśli jesteś członkiem jednego z nich, możesz otrzymać tę zniżkę.Liberty Mutual tworzy również polisy samochodowe i życiowe, więc masz szansę na połączenie i zaoszczędzenie pieniędzy.Kiedy otrzymasz nową polisę domową z Liberty Mutual, otrzymasz dodatkowe oszczędności, jeśli nie złożyłeś wniosku o ubezpieczenie w ciągu ostatnich pięciu lat.Jeśli masz już polisę domową w firmie, wystarczy, że będziesz mieć zapis o braku roszczeń w ciągu ostatnich trzech lat, aby otrzymać zniżkę.Jeśli planujesz z wyprzedzeniem i przenosisz swoje ubezpieczenie przed terminem odnowienia starej polisy, zobaczysz dodatkowe oszczędności.Systemy chroniące przed kradzieżą lub pożarem oraz inteligentne systemy do monitorowania wycieków to wszystkie sposoby na skorzystanie z tej zniżki.Możesz kwalifikować się do zniżki tylko za ubezpieczenie domu na 100% kosztu wymiany.Jeśli właśnie kupiłeś nowy dom, może obowiązywać ta zniżka.Dom, który został niedawno wybudowany lub przebudowany, może kwalifikować się do dodatkowych oszczędności w składce ubezpieczenia domu.Wyrazy uznania dla weteranów lub członków czynnej służby.Dostępne dla tych, którzy opłacają swoje składki za pośrednictwem miesięcznego elektronicznego transferu środków (EFT) Liberty Mutual.Dobry do nowo budowanych lub niedawno remontowanych dachów.Uproszczenie procesu płatności (i jego ekologia) jest nagradzane niewielką obniżką ceny.Jak złożyć wniosek o ubezpieczenie domu w Liberty Mutual

  Możesz złożyć wniosek o ubezpieczenie domu w Liberty Mutual telefonicznie, online lub nawet z urządzenia mobilnego. Musisz podać kilka podstawowych informacji, a następnie przejmie je przedstawiciel ds. Roszczeń. W zależności od powagi szkody Liberty Mutual może nie wysłać inspektora terenowego w celu oceny roszczenia. Reklamację można załatwić telefonicznie lub na czacie wideo. Jeśli zapisałeś swoje dane dotyczące domu w narzędziu Liberty Mutual do inwentaryzacji domu, możesz również użyć go do udokumentowania swojego roszczenia. Kiedy nadejdzie czas na wypłatę roszczenia, Liberty Mutual prześle je pocztą.

  Zniżka za powiązanie Rabat dla wielu polis Zniżka bez roszczeń Program bezpiecznego domu Wczesna zniżka dla kupujących Rabat na urządzenia ochronne Ubezpieczony rabat wartościowy Nowo zakupiony rabat na dom Zniżka na nowy / odnowiony dom Zniżka wojskowa Preferowany rabat na płatności Nowy rabat na dach Zniżka elektroniczna