Najlepsze banki w Kalifornii 2019

Najlepsze banki w Kalifornii 2019
Category: Konto Bankowe
16 marca 2021

W Kalifornii znajduje się więcej banków niż w jakimkolwiek innym stanie w kraju, więc wybranie najlepszego miejsca na pieniądze może zająć trochę czasu. Przejrzeliśmy około setki największych banków w Kalifornii, aby określić, które z nich najlepiej zapewniają wysokie stopy procentowe, przyjazne zasady dotyczące opłat i wygodny dostęp do oddziałów w całym stanie.

Najlepsze banki do sprawdzania kont

Dobre konto czekowe zapewnia wygodny dostęp do bankomatów i oddziałów w Twojej okolicy. Najlepsze również minimalizują opłaty za konto, zapewniając jednocześnie konkurencyjne oprocentowanie. Znaleźliśmy kilka banków w Kalifornii, które wyróżniają się w co najmniej jednym z tych obszarów.

Sprawdzanie najlepiej za darmo: BBVA Compass Bank

Chociaż Compass nie ma prawie tak wielu oddziałów jak Wells Fargo, jest to jeden z nielicznych banków w Kalifornii, który zapewnia naprawdę bezpłatne sprawdzanie. Klienci nie muszą spełniać żadnych wymagań dotyczących salda ani działalności na koncie BBVA Compass ClearChoice Free Checking. W przypadku większości innych rachunków stacjonarnych, które kosztują od 10 do 12 USD miesięcznie, Compass Bank twierdzi, że oszczędza klientom do 120 USD rocznie na opłatach bankowych.

Oczywiście większości ludzi łatwo jest uniknąć tych opłat, ponieważ wiele banków zezwala na zwolnienia z opłat, takie jak minimalne saldo lub wymagania dotyczące bezpośredniego depozytu w swoich standardowych opcjach czekowych. Jednak osoby, które widzą, że suma ich konta drastycznie rośnie i spada w ciągu miesiąca, nie zawsze udaje się spełnić te wymagania, więc opcja sprawdzania bez zobowiązań, taka jak Compass, może być niezwykle pomocna w takich sytuacjach.

Compass zapewnia również szereg innych interesujących funkcji uzupełniających bezpłatne konto czekowe. Bank prowadzi obecnie silną promocję dla klientów oszczędnościowych z wysokim saldem na swoim rachunku rynku pieniężnego ClearChoice, które zarabia 0,25% RRSO na saldzie 10 000 USD. Jest to niezwykle wysoki wskaźnik dla każdego konta prowadzonego w tradycyjnym banku. Compass zapewnia również kilka opcjonalnych usług sprawdzania klientów, takich jak nieograniczone korzystanie z bankomatów niesieciowych za 5 USD miesięcznie, a nawet sejf 3×5 za 3 USD miesięcznie.

Najlepsze dla niskich sald czekowych: Tri Counties Bank

Tri Counties Bank to idealny wybór, jeśli znajdujesz się w Sacramento lub dalej na północ, gdzie opcje bankowe są bardziej ograniczone niż w Los Angeles lub Bay Area. Trico Connect Checking, standardowe konto bankowe, jest dostępne bezpłatnie każdego miesiąca dla każdego, kto dokona przynajmniej 15 zakupów kartą debetową w miesiącu. Jeśli ten wymóg wydaje się dla Ciebie nadmierny, utrzymanie dziennego minimum 500 USD lub uzyskanie 750 USD w postaci bezpośrednich wpłat również zniesie miesięczną opłatę w wysokości 5 USD, czyniąc Tri Counties opłacalną opcją sprawdzania dla osób o niższych saldach.

Aby utrzymać opłaty na poziomie zerowym, musisz zdecydować się na wyciągi w formie elektronicznej, co anuluje miesięczną opłatę w wysokości 2 USD za dostarczenie poczty. Wreszcie Tri Counties oferuje unikalną funkcję ochrony telefonu komórkowego na swoich kontach czekowych, która pokrywa koszty do 300 USD, jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba naprawy lub wymiany urządzenia. Jedynym warunkiem skorzystania z tej korzyści jest opłacenie miesięcznego rachunku telefonicznego za pośrednictwem konta czekowego Tri County. Dzięki zestawieniu dostępnych usług oddziałowych i funkcji bankowości mobilnej Tri Counties Bank powinien dobrze działać niezależnie od Twoich preferencji bankowych.

Najlepszy dostęp do oddziału i bankomatu w Kalifornii: Wells Fargo

Wśród największych banków w USA Wells Fargo jest najbardziej aktywnym bankiem detalicznym w stanie, posiadającym ponad tysiąc lokalizacji zarówno w północnej, jak i południowej Kalifornii. To sprawia, że ​​jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą mieć pobliskie bankomaty i usługi oddziałów w dowolnym miejscu w kraju.

Podczas gdy reputacja Wells Fargo wśród konsumentów została poważnie dotknięta zeszłorocznym skandalem związanym z oszukańczymi rachunkami, trudno zignorować fakt, że utrzymuje ona większość oddziałów i bankomatów w Kalifornii ze wszystkich banków lub kas. Wells Fargo EveryDay Checking, standardowa opcja banku, również ułatwia uniknięcie miesięcznych opłat. Aby uniknąć opłaty w wysokości 10 USD, klienci muszą po prostu użyć swojej karty debetowej co najmniej dziesięć razy w miesiącu. Ponadto studenci mogą bezpłatnie posiadać to konto czekowe, o ile są zapisani.

Niestety, opłaty bankowe i stopy procentowe w dużych bankach, takich jak Wells Fargo, pozostają daleko w tyle. Koszt utrzymania oddziałów i bankomatów w skali kraju powoduje, że Wells Fargo ponosi dość wysokie opłaty za usługi incydentalne, takie jak opłaty za debet i przelewy bankowe. Jeśli chodzi o stopy, oprocentowanie oszczędności w wysokości 0,01% RRSO na Way2Save finanso i Opportunity Savings to jedne z najniższych, jakie spotkaliśmy wśród wszystkich banków. Chociaż Wells Fargo prawdopodobnie oferuje doskonały dostęp do usług związanych z kontem rozliczeniowym w Twojej okolicy, zalecamy zabranie swoich oszczędności gdzie indziej.