Najlepsze banki na przechowywanie milionów dolarów

Category: Zakup Domu
17 lutego 2021

Nie wszystkie banki są otwarte dla publiczności. Za frontowymi drzwiami największych banków w kraju znajdują się mało znane banki prywatne, dostępne tylko dla zamożnych osób fizycznych (HNW).

Jeśli chcesz rozmawiać z tymi bankami, zazwyczaj będziesz potrzebować aktywów o wartości 3 milionów USD lub więcej, chociaż niektóre będą uwzględniać aktywa o wartości 1 miliona USD. Jeśli to nie jest problem, czytaj dalej, aby uzyskać informacje o tych bankach. Jeśli to nie ty, spójrz i tak. Kiedy zarobisz pierwszy milion, będziesz wiedział, gdzie iść.

Kluczowe wnioski
 • Osoby o wysokiej wartości netto (HNW), często definiowane jako osoby z aktywami o wartości co najmniej 1 mln USD w aktywach do zainwestowania, mają znacznie bardziej złożone potrzeby bankowe niż typowa osoba.
 • Osoby z HNW często unikają tradycyjnych banków i wybierają banki prywatne niedostępne publicznie; niektóre z tych banków są małe, ale wiele z nich to prywatne oddziały największych banków na świecie.Za opłatą klienci HNW uzyskują dostęp do zespołu, w skład którego może wchodzić m.in. prywatny bankier, doradca inwestycyjny, zarządzający portfelem, planista nieruchomości i doradca podatkowy.Banki prywatne oferują swoim klientom HNW specjalistyczne porady inwestycyjne i bankowe, ale oferują również dodatkowe korzyści, takie jak okazjonalne wycieczki, koncerty, turnieje golfowe lub inne możliwości rozrywki.Korzystanie z banku prywatnego

  Wraz ze wzrostem wartości netto Twój obraz finansowy staje się bardziej złożony. Osoby zamożne nie trzymają fortuny na jednym koncie bankowym. Ma postać inwestycji, względnie niepłynnych aktywów, takich jak firma lub nieruchomości, trust lub inne formy dziedziczenia i oczywiście gotówka.

  Bank prywatny jest utworzony w celu obsługi szerokiego zakresu usług, których potrzebuje osoba o dużej wartości netto, aby zarządzać większymi kwotami pieniędzy.

  Często osoba z HNW ma jednego opiekuna klienta, który nadzoruje zespół specjalistów w oparciu o potrzeby klienta. Tymi specjalistami mogą być doradca inwestycyjny, zarządzający portfelem, planista nieruchomości, urzędnik powierniczy, specjalista ds. Ubezpieczeń i doradca podatkowy, a także prywatny bankier, który zarządza rachunkami pieniężnymi klienta i innymi usługami bankowymi, które mogą być potrzebne. .

  Banki prywatne będą współpracować z zewnętrznymi doradcami finansowymi klienta, aby stworzyć plan finansowy, który nie tylko maksymalizuje możliwości zarabiania ich pieniędzy teraz, ale także po ich śmierci.

  Falbanki

  Im więcej masz pieniędzy, tym lepszy będzie czerwony dywan, który te banki dla Ciebie stworzą. Na przykład Barclays oferuje usługę, którą nazywa Małą Księgą Cudów. Bank współpracuje z luksusowymi markami, oferując klientom do pięciu bezpłatnych doświadczeń rocznie w określonych obszarach życia. Dzieci mogą doświadczyć bycia opiekunem przez jeden dzień, a dorośli mogą na przykład wybrać się na prywatną wycieczkę po klejnotach koronnych lub pokoju Churchill War.

  HSBC Private Bank jako część swoich przywilejów zachwala sponsoring na wysokim poziomie. Wimbledon i znane turnieje golfowe to tylko kilka z biletów, które prawdopodobnie zdobędziesz, płacąc tam.

  Posiadanie osobistego bankiera również nie jest takie złe, ponieważ wszystko, od zdeponowania czeku po uzyskanie pożyczki, jest załatwiane za Ciebie. Chase Private Client, prywatne ramię bankowe Chase Bank, oferuje listę korzyści, w tym brak opłat za usługi lub prowizje od prawie wszystkiego, żadnych opłat za wymianę walut, dedykowanego kredytodawcę hipotecznego i bankiera biznesowego, jeśli potrzebujesz. Wszystkie korzyści są przyznawane członkom rodziny, gdy są współwłaścicielami konta. Dotyczy to innych banków prywatnych, które trzymają bank za ramię.

  I chociaż czasy ukrywania pieniędzy na szwajcarskim koncie bankowym nie są tym, czym były kiedyś, spodziewaj się innowacyjnych strategii, o których klient detaliczny prawdopodobnie nie będzie wiedział.

  Edukacja i inne priorytety

  Jednak klienci HNW szukają czegoś więcej niż tylko biletów sportowych i ekskluzywnych wycieczek. Według Douglasa DiVirgilio, członka zarządu Bank of America Private Bank (dawniej US Trust), klienci są bardzo zaniepokojeni poziomem wiedzy finansowej ich potomstwa. Dlatego wiele prywatnych banków ma narzędzia edukacji finansowej na takie tematy, jak zakup domu, założenie firmy i wpłaty na cele charytatywne.

  Młodsi klienci HNW są również zaniepokojeni społecznie odpowiedzialnymi inwestycjami, twierdzi DiVirgilio, powołując się na zainteresowanie klientów społecznie odpowiedzialnymi opcjami inwestycyjnymi. Przykłady obejmują strategie, które oceniają firmy pod kątem ich równości, sprawiedliwości społecznej, przeciwdziałania dyskryminacji, praw człowieka i globalnych praktyk pracy.

  1 milion dolarówMinimum, które większość banków będzie wymagać, aby sklasyfikować klienta jako klienta o dużej wartości netto. Ponad 10 milionów dolarów jest uważane za bardzo wysoką wartość netto.

  Ile potrzebujesz

  Niektóre banki oferują usługi „prywatne z aktywami, które można zainwestować, nawet o wartości 50 000 USD, ale aby uzyskać prawdziwe doświadczenie w zakresie bankowości prywatnej, potrzebujesz co najmniej kilku milionów dolarów. Niektóre banki będą pracować za zaledwie 1 milion dolarów, podczas gdy inne potrzebują co najmniej 3 milionów dolarów. Aktywa inwestycyjne obejmują środki pieniężne, inwestycje, w tym rachunki maklerskie i konta emerytalne oraz niektóre inne aktywa. Wartość twojego domu się nie liczy.

  Im więcej masz, tym bardziej prywatne i ekskluzywne usługi są dla Ciebie dostępne. W niektórych bankach, jeśli masz więcej niż 10 milionów dolarów, co daje ci bardzo wysoki zakres wartości netto, uzyskujesz dostęp do specjalistycznej usługi zarządzania aktywami. W innych bankach ranking wysokiego majątku netto zaczyna się dopiero w 25 milionach dolarów. Jeśli chcesz posiadać drewno, nieruchomości, interesy związane z ropą i gazem lub farmy i farmy, możesz. Banki będą miały menedżerów specjalizujących się w kompletnych usługach pod klucz. Nie musisz wiedzieć, jak zbierać pszenicę na własne pola uprawne.

  Według danych Rezerwy Federalnej w St. Louis w Stanach Zjednoczonych w maju 2019 roku są 4,652 banki komercyjne; UBS, Morgan Stanley, Merrill Lynch i Wells Fargo należą do najbardziej znanych banków prywatnych.

  Rozmiar ma znaczenie

  W początkach istnienia banków prywatnych banki te były niezależnymi podmiotami, często owijanymi tajemnicą. W związku z burzliwą niedawną historią sektora bankowego banki prywatne nadal zachowują swoją wyłączność, ale są bliżej marki macierzystej. Klienci czują się komfortowo w większych bankach z ogromnymi ilościami aktywów w zarządzaniu.

  Największym prywatnym bankiem na świecie jest UBS; Morgan Stanley jest drugi. Inne banki w USA to Bank of America / Merrill Lynch (numer trzy), Wells Fargo (numer cztery), Citibank (numer siedem), JP Morgan (numer osiem) i Goldman Sachs (numer dziewięć).

  Jeśli wolisz korzystać z bardziej lokalnych banków, wiele banków regionalnych ma prywatne oddziały.

  Podsumowanie

  Banki prywatne często obsługują pokolenia członków rodziny. Szczycą się zatrzymywaniem najlepszych talentów, ponieważ wiedzą, że ich klienci wolą mieć do czynienia z tymi samymi ludźmi tak długo, jak to możliwe. Osoby z HNW nie lubią zmian, jeśli chodzi o pieniądze.

  Jeśli robisz zakupy dla prywatnego banku, zacznij od swojego obecnego banku, ale zadzwoń do prywatnych oddziałów kilku innych, aby dowiedzieć się, jak rozwiążą dla ciebie czerwony dywan. Jeśli współpracujesz z doradcą finansowym, poproś o jego rekomendacje. Doradcy finansowi często mają informacje o najlepszych prywatnych bankach w okolicy.