Które wypożyczalnie samochodów akceptują karty debetowe?

Category: American Express
17 lutego 2021

Jeśli wynajmowałeś samochód w przeszłości, wiesz już, że większość wypożyczalni samochodów wymaga użycia karty kredytowej wystawionej na nazwisko najemcy przy odbiorze pojazdu. Jednak wiele osób nie ma lub nie chce karty kredytowej, dlatego warto wiedzieć, które wypożyczalnie samochodów akceptują karty debetowe. Dowiedz się, które wypożyczalnie samochodów przyjmują karty debetowe i poznaj ich wymagania, aby cieszyć się bezstresową podróżą.

Zasady dotyczące kart debetowych Avis Car Rental

Avis akceptuje karty debetowe bez obszernej dokumentacji, podobnie jak inne wypożyczalnie. Avis akceptuje nawet przedpłacone karty podarunkowe lub debetowe jako formy płatności w niektórych lokalizacjach podczas zwrotu samochodu.

Pamiętaj, aby skontaktować się bezpośrednio z biurem wynajmu, aby zapoznać się z polityką lokalizacji dotyczącą płatności. Pamiętaj o tych ograniczeniach:

 • Zgodnie z polityką firmy musisz mieć ukończone 25 lat.
 • Musisz mieć wystarczającą ilość pieniędzy na koncie połączonym z kartą debetową Visa lub Mastercard w momencie odbioru wynajmu. W przeciwnym razie Avis zablokuje środki na Twoim koncie.Avis wymaga płatności wyłącznie kartą kredytową w przypadku niektórych modeli pojazdów premium. Akceptowane karty kredytowe obejmują Avis Charge Card, American Express, AT&T Capital, China Union Pay, Diners Club International, Discover, GE Capital, JCB i Sears.Zasady dotyczące kart debetowych Budget Car Rental

  Budget akceptuje karty kredytowe, karty debetowe lub gotówkę, gdy oddasz wypożyczenie. Jednak tylko w niektórych lokalizacjach można płacić kartą debetową w momencie odbioru pojazdu. Możesz wyjaśnić wszelkie pytania dotyczące ich polityki płatności dla określonej lokalizacji, dzwoniąc z wyprzedzeniem.

  Zasady dotyczące kart debetowych w dolarach

  Dollar wyróżnia się jako kolejna najlepiej oceniana usługa wynajmu, która akceptuje płatności kartą debetową. Niedawno zmienili swoje zasady, aby klienci potrzebowali karty debetowej i prawa jazdy, aby zapłacić po dokonaniu rezerwacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

  Nawet jeśli nie dokonasz rezerwacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem, nadal możesz zapłacić kartą debetową. Jednak w takiej sytuacji oprócz prawa jazdy będziesz potrzebować innego dokumentu tożsamości, a także biletu powrotnego (linia lotnicza lub rejs) z planem podróży, który pokrywa się z datami wynajmu.

  Dollar jest również jedną z nielicznych wypożyczalni samochodów, która akceptuje gotówkę. Aby to zrobić, należy zaplanować z wyprzedzeniem i wstępnie zakwalifikować się do otrzymania karty identyfikacyjnej wpłaty gotówkowej. Proces składania wniosku trwa około 30 dni. Ubieganie się o kartę identyfikacyjną wpłaty gotówkowej wiąże się z opłatą w wysokości 30 USD w celu wyrównania kosztów kontroli kredytowej.

  Jeśli wolisz płacić kartą kredytową, Dollar akceptuje karty American Express, MasterCard, Carte Blanche, Diners Club, Discover, JCB, Visa i China Union Pay.

  Polityka korporacyjnych kart debetowych

  Enterprise akceptuje karty debetowe dla klientów wynajmujących samochód w jednej ze swoich lokalizacji na lotnisku. Aby zapłacić, potrzebujesz karty debetowej (Visa, Mastercard i Discover) oraz dowodu wylatującego lotu w lokalizacji Enterprise, w której planujesz zostawić samochód.

  To powiedziawszy, Enterprise ma surowe zasady dotyczące wynajmu za pomocą karty debetowej w lokalizacji poza lotniskiem, które mogą się różnić w zależności od miejsca. Może być konieczne okazanie dowodu ubezpieczenia lub aktualnych rachunków za media, a także osobiste referencje. Możesz zapoznać się z polityką płatności w określonej lokalizacji, kontaktując się bezpośrednio z Enterprise w przypadku pytań.

  Enterprise nie akceptuje płatności gotówką, ale akceptuje następujące karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Discover i JCP (Japan Credit Bureau).

  Zasady dotyczące kart debetowych Hertz

  Chociaż Hertz akceptuje karty debetowe Visa lub Mastercard, gdy zwracasz wypożyczony samochód, musisz mieć kartę kredytową przy odbiorze samochodu, aby wpłacić depozyt zabezpieczający. Opcje płatności za tę usługę wynajmu obejmują kartę Hertz Charge, American Express, Visa, Mastercard lub Diners Club, aby dokonać depozytu. Hertz akceptuje gotówkę tylko w określonych okolicznościach, takich jak rezerwacje za pośrednictwem firmy ubezpieczeniowej.

  Ten post jest częścią naszego Przewodnika po wypożyczaniu samochodów. Myślisz o wypożyczeniu samochodu, ale masz pytania? Rozumiemy. Znajdź odpowiedzi w naszym obszernym przewodniku.