Kalkulator kredytu mieszkaniowego w Usda na ile mogę sobie pozwolić

17 lutego 2021

Część miesięcznej spłaty, która ma zastosowanie do salda pożyczki i ją zmniejsza, nazywana jest kwotą główną.

ZainteresowaniePożyczka jest oprocentowana każdego dnia. Kiedy dokonujesz płatności, odsetki narosłe od ostatniej płatności są wpłacane jako pierwsze, zmniejszając saldo odsetek narosłych do zera.

Opłaty gwarancyjne USDAOpłata gwarancyjna z góryFinansowanie każdej pożyczki w USDA jest jednorazową składką pobieraną w momencie jej powstania. Opłata gwarancyjna jest obliczana i dodawana do podstawowej kwoty pożyczki w USDA.

Roczna składka na ubezpieczenie kredytu hipotecznego (MIP)Roczna MIP jest faktycznie spłacana co miesiąc w ramach spłaty kredytu w USDA. Składka jest obliczana co roku, dzielona przez 12 i uwzględniana w miesięcznej płatności.

Escrow / ImpoundPodatki od nieruchomościPożyczki USDA wymagają corocznego płacenia podatku od nieruchomości za pośrednictwem pożyczkodawcy. Pożyczkodawca podzieli roczną kwotę podatku od nieruchomości przez 12 i doda tę kwotę do miesięcznej raty za dom.

Ubezpieczenie domówPodobnie jak w przypadku podatków od nieruchomości, pożyczkodawca będzie co roku opłacał ubezpieczenie domu. Składka jest dzielona przez 12 i dodawana do miesięcznej płatności.

Ponieważ płatności te są dokonywane corocznie (czasami co pół roku lub kwartalnie), Twój pożyczkodawca będzie przechowywał środki na rachunku zwanym rachunkiem powierniczym lub kontem zastawionym. Pożyczkodawca płaci następnie z tego konta, gdy należne są rachunki.

O naszym kalkulatorze kredytowym USDA

Nasze zobowiązanie do dokładności zaczyna się od obliczenia spłaty kredytu w USDA zgodnie ze specyfikacjami wymaganymi w programie gwarancji rozwoju obszarów wiejskich. My właściwie wytłumaczyć ustalonymi gwarancji i rocznej składki hipotecznych (płatne miesięcznie jako część zapłaty). Możesz zaufać naszemu kalkulatorowi kredytowemu USDA, który obliczy dokładną spłatę kredytu hipotecznego w USDA, uwzględniając opłatę gwarancyjną USDA, miesięczne ubezpieczenie kredytu hipotecznego USDA, podatki od nieruchomości i ubezpieczenie domu.

Wskazówki dotyczące korzystania z naszego kalkulatora pożyczki w USDA
 • Zmień dowolne pole, aby automatycznie obliczyć płatność USDA.
 • Sprawdź witrynę USDA pod kątem dochodów i kwalifikowalności lokalizacji.Użyj ikon, aby przełączać się między danymi wejściowymi a wynikami.Co to jest pożyczka USDA?

  To świetne pytanie. Ostatnią rzeczą, jaką większość ludzi wyobraża sobie, słysząc „USDA, jest pożyczka mieszkaniowa bez zaliczki. Zwykle ludzie myślą o stekach – USDA Prime, USDA Choice itp. Na szczęście różnorodność Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych daje nam jedno i drugie.

  Teraz pożyczki USDA nie są dla wszystkich. Nie ma powodu, aby być podekscytowanym i gung-ho z powodu pożyczki mieszkaniowej, do której możesz nawet nie kwalifikować się. Jeśli jednak spełniasz ich wymagania, emocje są uzasadnione. Pożyczki USDA nie wymagają zaliczki, zazwyczaj mają bardzo konkurencyjne stopy procentowe, mają niższe początkowe i roczne składki na ubezpieczenie kredytu hipotecznego niż pożyczki FHA, i powtórzymy to jeszcze raz – bez zaliczki.

  UWAGA: Jeśli Ty lub Twój współmałżonek kwalifikujecie się do świadczeń dla weteranów, pożyczki VA również nie wymagają zaliczki i mogą być lepszym wyborem. Wypróbuj nasz kalkulator pożyczki VA, aby porównać płatności.

  Ponadto, jeśli znalazłeś swój wymarzony dom, ale znajduje się on poza kwalifikującym się obszarem lub Twój dochód przekracza dopuszczalne limity USDA, chociaż Twoja płatność może być wyższa, pożyczka FHA może uratować sytuację.

  Większość nabywców domów uważa, że ​​kupno domu bez zaliczki umarło dziesięć lat temu wraz z podanym dochodem, podając kredyty na aktywa, gdy załamał się rynek mieszkaniowy. Jednak doświadczeni pożyczkodawcy używają gwarantowanych pożyczek USDA jako alternatywy dla finansowania konwencjonalnego i FHA, gdy okazja pojawia się na długo przed tym.

  Pożyczki USDA nie są pożyczkami mieszkaniowymi z przedpłatą gwarantowanymi przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA). Dla kupujących domy w kwalifikujących się obszarach, którzy spełniają wymagania dotyczące dochodów, są one wspaniałą opcją.

  Wymogi kredytowe USDA

  Kluczem do USDA jest spełnienie wymagań kwalifikacyjnych. I przejdźmy od razu do tego. Nie kupujesz domu w centrum Los Angeles na pożyczkę USDA, więc jeśli jesteś zainteresowany kupnem w ogromnym obszarze metra, przestań czytać.

  Dom, który kupujesz, musi znajdować się w kwalifikującym się obszarze. Ponadto istnieją limity dochodów, które ograniczają kwalifikowalność. Możesz znaleźć zarówno kwalifikujące się obszary, jak i limity dochodów na stronie internetowej USDA.

  Jak uzyskać pożyczkę w USDA?Proces uzyskiwania finansowania USDA jest podobny do każdego innego kredytu hipotecznego. Podobnie jak FHA i VA, pożyczkodawcy muszą być zatwierdzeni przez USDA, aby móc je oferować. O jeden ubiegasz się jak o każdy inny kredyt hipoteczny. W rzeczywistości dobry inicjator kredytów hipotecznych przeprowadzi Cię przez opcje i upewni się, że pożyczka USDA jest rzeczywiście najlepszą opcją. W wielu przypadkach tak będzie. W niektórych przypadkach tak się nie stanie. Jak zawsze, rozmowa z pożyczkodawcą ma kluczowe znaczenie. Ponadto zaleca się współpracę z ekspertem od nieruchomości, aby upewnić się, że szukasz w kwalifikującym się obszarze.