Gdzie mogę użyć mojej karty kredytowej Lane Bryant?

Category: Płatności Kartą
17 lutego 2021

Karta kredytowa Lane Bryant to karta kredytowa wydawana przez wspólnotowy bank kapitałowy. Tej karty można używać wyłącznie w sklepach stowarzyszonych i sklepach.

Karta musi być używana w sklepach i miejscach należących do rodziny Lane Bryant, w tym w lanebryant.com, Lane Bryant, Cacique, cacique.com i Lane Bryant Outlet.

Lane Bryant oferuje swoim klientom detaliczną kartę Mastercard z nagrodami.

Bankiem stojącym za kartą jest Comenity, organizacja zajmująca się administracją monetarną, która zarządza kartami obciążeniowymi kilku sprzedawcom detalicznym w całym kraju.

Chociaż karta oferuje różne kuszące zalety, istnieje kilka ograniczeń i wad, o których klienci powinni wiedzieć przed zakończeniem aplikacji.

Działanie karty kredytowej Lane Bryant

Lane Bryant Visa jest tylko do sklepu i nie jest spółką zależną z Visa, Mastercard lub innymi systemami kart.

Karta musi być używana w sklepach i miejscach należących do rodziny Lane Bryant, w tym w Lane Bryant, Lane Bryant Outlet, lanebryant.com, Cacique i cacique.com.

Kartę otrzymuje się za pomocą standardowego wniosku kredytowego. Adnotacja i limit kredytowy opierają się na zmiennych, których nie da się odróżnić od innych potwierdzonych pozycji, na przykład oceny finansowej, wynagrodzenia i innych zobowiązań.

Posiadacze kart mogą co miesiąc zadbać o pełny parytet lub po pewnym czasie dokonać potrącenia mniejszymi ratami.

Podstawowa rata każdego miesiąca wynosi 27 USD. Karta towarzyszy 25-dniowemu okresowi bez wysiłku, więc osoby, które zakrywają kartę co miesiąc, unikają intrygujących rat wewnątrz i na zewnątrz.

Nagrody kartą kredytową Lane Bryant

Karta kredytowa Lane Bryant musi być używana w wybranych sklepach, gdzie koncentruje się na zakupach, podobnie jak inne korzyści zakupowe.

 • 15X dotyczy każdego dolara wydanego w sklepach Lane Bryant, Lane Bryant Outlet, Cacique, lanebryant.com i cacique.com
 • 1 punkt za każdego dolara wydanego na Catherines i Catherines.com

Posiadacze kart kredytowych Lane Bryant mogą dokonywać płatności tylko w sklepach stowarzyszonych i otrzymują dwa punkty za każdego dolara, którego oczekują na zakup.

Karta kredytowa Lane Bryant jest podzielona na trzy poziomy, a uzyskane nagrody są oferowane w podobnym tempie.

Jedyna różnica między trzema poziomami polega na tym, że użytkownicy mogą otrzymać kupony na nagrody za wyższe wartości.

Ten kupon pomoże im zaoszczędzić pieniądze, ponieważ mogą skorzystać ze zniżek podczas zakupów w witrynach internetowych Lane Bryant lub w sklepach stowarzyszonych.

 • Posiadacze kart, którzy wydają 339 USD na zakupy za pomocą karty kredytowej Lane Bryant, zostaną sklasyfikowani w ramach preferowanego poziomu.
 • Posiadacze kart, którzy wydadzą 400 USD na zakup kartą kredytową Lane Bryant, otrzymają kupon o wartości 10 USD, który można wykorzystać przy następnym zakupie.
 • Maksymalny limit tego kuponu to 40 $ miesięcznie.

Kategoria Premier na karcie Bryant jest osiągnięta po dokonaniu zakupu w wysokości od 400 do 799 USD w roku kalendarzowym.

Na tym poziomie 400 skupień daje 15 $ bonów z punktem zamknięcia 60 $ każdego miesiąca. Poziom platyny osiąga się, wydając ponad 800 USD w ciągu roku.

Nagrody Platinum to 20 $ voucherów na 400 fokusów, do 80 $ każdego miesiąca.

Posiadacze kart na każdym z trzech poziomów otrzymują wyjątkowe oferty, okazje do zdobycia punktów oraz prezent urodzinowy.

Kolejną zaletą dla wszystkich posiadaczy kart jest wszechstronny czas zwrotu wynoszący 60 dni. Zakupy online towarzyszą bezpłatnej wysyłce powyżej 100 USD dla preferowanych osób.

Główni ludzie otrzymują bezpłatną dostawę ponad 75 USD. Osoby posiadające status Platinum otrzymują bezpłatny transport na każde żądanie online

Dodatkowe funkcje karty kredytowej Lane Bryant

 • Karty są dostępne bez rocznej opłaty
 • Posiadacze kart mogą przedłużyć zwrot do 60 dni
 • Posiadacze karty mogą również otrzymać oferty urodzinowe w dniu swoich urodzin, podając datę urodzenia
 • Posiadacze kart skorzystają również z bezpłatnej standardowej wysyłki przy zakupie w sklepach stowarzyszonych
 • 15X dotyczy każdego dolara wydanego w sklepach Lane Bryant, Lane Bryant Outlet, Cacique, lanebryant.com i cacique.com
 • 1 punkt za każdego dolara wydanego na Catherines i Catherines.com

Nie ma wczesnej RRSO dla tej karty, więc najbardziej minimalna lub standardowa stawka może zostać zastosowana szybko lub po okresie elegancji dla kwalifikowanych zakupów. Nie ma rocznych wydatków na tę kartę. *

Wymóg zdolności kredytowej

W świetle sugestii wyniku FICO, kandydaci powinni mieć aktualny rekord potwierdzający, bez ciągłych negatywnych wad w raporcie. W każdym razie gwarant karty może przewidzieć ograniczone niespójności.

Ocena finansowa FICO na poziomie 604 jest zalecana dla większej możliwości indosowania, jednak nie jest to wymagane.

Istnieje wiele różnych elementów, które ten gwarant może również wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zatwierdzeniu.

Chociaż Twój wynik FICO jest zwykle istotnym czynnikiem, może być konieczne rozważenie różnych terytoriów, które mogą wpłynąć na wybór rekomendacji.

Na przykład obowiązek spłaty części, ciągłe żądania kredytu, ponad 30-dniowe błędy lub bieżące rachunki kredytowe zbliżające się do najbardziej ekstremalnej kwoty mogą wpłynąć na wybór kredytu.

Wyniki FICO / oceny FICO są wykorzystywane do mówienia o solidności finansowej danej osoby i mogą być jednym z punktów odniesienia do rodzaju kredytu, do którego jesteś uprawniony.

W każdym razie sama ocena finansowa nie zapewnia ani nie sugeruje poparcia dla jakiejkolwiek pozycji banku Comenity.

Dokonywanie płatności kartą kredytową Bryant

Posiadacze kart mogą dokonać płatności kartą kredytową Bryant za pośrednictwem telefonu, poczty lub online na stronie internetowej.

Płatność online

Dokonywanie płatności online jest bardzo pomocne i szybkie. Skorzystaj z możliwości wyboru rat online Lane Bryanta dzięki tym prostym ulepszeniom:

 • Zarejestruj konto karty obciążeniowej na stronie Comenity Lane’a Bryanta.
 • Wypełnij niezbędne dane. Aby kontynuować, musisz podać rodzaj wyróżniającego dowodu, na przykład numer ubezpieczenia społecznego.
 • Aby dokonać pierwszej raty w Internecie, upewnij się, że masz dostęp do swojego numeru kontrolnego i bezpośredniego. Pamiętaj, że nie możesz wykorzystać swojego plastiku do opłacenia rachunku karty obciążeniowej Lane Bryant, dlatego ważne jest, aby mieć dostępne dane kontrolne.
 • Wybierz kwotę, którą chcesz umieścić na karcie. W każdym przypadku musisz dokonać podstawowej raty – lub wybrać ratę niestandardową.
 • W każdym razie zezwól na dwa dni na przetworzenie rat online Mastercard. Pierwsza rata opłaty Lane Bryant może zająć więcej czasu.

Pobierz zaawansowaną aplikację kartową Lane Bryanta, aby bez żadnych opóźnień bez problemu spłacać raty.

Płatność za pośrednictwem poczty

W przypadku braku szansy, że płacenie metodą internetową lub telefonicznie nie jest dla Ciebie, Lane Bryant przyjmuje konwencjonalne raty wysyłane pocztą za pomocą przekazu pieniężnego.

Upewnij się, że dokonałeś podstawowej raty i weź pod uwagę jeden do dwóch dni, oprócz czasu transportu, na realizację czeku. Wysyłając ratę, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Wystawiaj czeki na Comenity Bank.

Wpisz numer swojego konta Lane Bryant na czeku.

Płatność telefoniczna

W przypadku, gdy nie chcesz płacić w sieci, możesz bez wątpienia zadbać o swoją kartę telefonicznie z agentem obsługi klienta Lane Bryant Credit Card.

Przed zadzwonieniem upewnij się, że masz przygotowane wszystkie dane dotyczące akt i rat, aby procedura była tak płynna, jak można by oczekiwać w danych okolicznościach. Postępuj zgodnie z tymi sposobami, aby zapłacić za kartę za pomocą telefonu:

Zadzwoń pod numer 800-888-4163 (TDD / TTY: 800-695-1788).

Użytkownicy proszeni są o wpisanie 16-cyfrowego numeru karty obciążeniowej lub numeru PESEL.

W tym momencie zastosuj się do skomputeryzowanych wskazówek, aby porozmawiać z delegatem.

Płatność w sklepie

Być może wolisz afirmację bliskiej i osobistej komunikacji, gdy zajmujesz się płaceniem kart debetowych. Biorąc wszystko pod uwagę, możesz dokonać raty obciążenia karty Lane Bryant w sklepach, korzystając z pieniędzy, czeku lub karty platynowej.

Często zadawane pytania dotyczące karty kredytowej Lane Bryant

P- Czy pas Bryant składa się z karty kredytowej?

Karta kredytowa Lane Bryant nie musi być częścią programu Lane Rewards. Z zastrzeżeniem potwierdzenia kredytu i dostępności. Karta kredytowa Lane Bryant jest wydawana przez Comenity Bank.

P: W jakich sklepach można płacić kartą kredytową Lane Bryant?

Możesz wykorzystać swoją kartę Lane Bryant w Lane Bryant, Lane Bryant Outlet i lanebryant.com; Cacique i cacique.com; oraz Catherines i catherines.com.

P: W jaki sposób użytkownicy mogą otrzymać kartę kredytową Lane Bryant?

Planowani kandydaci do karty kredytowej Lane Bryant będą w każdym przypadku wymagać rozsądnej oceny finansowej w celu uzyskania najlepszych szans na poparcie, ponieważ nie ma wielu doniesień o potwierdzonych niższych wynikach posiadaczy kart.

Aby złożyć wniosek, udaj się do okolicy Lane Bryant lub uzupełnij prostą aplikację online, korzystając z połączenia poniżej

P: Czy Catherines i Lane Bryant są podobne?

Ascena Retail Group Inc. Mahwah, New Jersey, USA Ascena Retail Group, Inc. to amerykański sprzedawca odzieży damskiej.

Ascena również twierdzi, że Justice, Lane Bryant i Catherine są znakami sklepów z sukienkami i jest organizacją macierzystą Ann Inc., administratorem sklepów Ann Taylor i Loft.