Dlaczego moje konto Capital One jest objęte ograniczeniami i jak to naprawić? ✅

Category: Których Możesz
17 lutego 2021

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie masz ograniczone konto Capital One. Nie panikuj; Istnieje wiele powodów, dla których możesz nie mieć dostępu do swojego konta. Bank jest wyjątkowo dobry w wychwytywaniu oszustw, chroniąc swoich klientów, ale ogranicza też konta z dużo mniej poważnych powodów. Tutaj przeprowadzimy Cię przez główne powody, dla których Capital One ograniczy Twoje konto i co możesz zrobić, aby rozwiązać problemy. Nasza lista najważniejszych powodów, dla których należy ograniczyć konto Capital One, jest następująca:

 1. Oszustwo
 2. Zaległa płatność kartą kredytowąNiewystarczające środki (karta debetowa)Podejrzane zachowanieSkocz do treści 👉

  1. Oszustwo

  To jest główny powód, dla którego Twoje konto byłoby ograniczone. Capital One, a obecnie wszystkie banki mają niesamowity system wykrywania oszustw. Ma to na celu pomóc Ci chronić, ponieważ może minąć około tygodnia, zanim zauważysz jakiekolwiek płatności, których być może nie dokonałeś.

  Na przykład, jeśli dokonasz wypłaty gotówki, a następnie udasz się do sklepu i zapłacisz kartą za pomocą kodu PIN, dokonujesz dwóch transakcji, które wymagają Twojej fizycznej obecności. Jeśli płatność zostanie przetworzona na Twoje konto lub kartę między tymi dwoma transakcjami w innej lokalizacji, bank taki jak Capital One ograniczy Twoje konto. Jeśli to możliwe, zajmie się również Twoją kartę.

  Co powinieneś zrobić, jeśli podejrzewasz oszustwo?Jeśli Twoje konto zostało ograniczone, a karta została zajęta, Twoim pierwszym portem powinien być Twój bank. Prawdopodobnie nadal możesz sprawdzić swoje konto online, aby zobaczyć, czy są jakieś podejrzane transakcje, ale zadzwonienie do banku będzie szybsze. Będą mogli pobrać Twoje dane i powiedzieć Ci dokładnie, na czym polega problem, szybciej niż możesz zlokalizować transakcje, które mogły nie zostać dokonane przez Ciebie. Numer, pod który należy zadzwonić do Capital One w celu uzyskania ogólnej pomocy, to 1-877-383-4802 .

  2. Zaległa płatność kartą kredytową

  Jeśli masz kartę kredytową Capital One, Twoje konto może zostać ograniczone, jeśli nie będziesz nim regularnie dokonywać płatności. Wszystkie karty kredytowe mają minimalną kwotę płatności za każdy okres wyciągu. Jeśli go przegapisz, możesz zostać obciążony opłatą za opóźnienie w płatności. Pomijając kilka z tych płatności przez kilka miesięcy z rzędu, bank ma prawo ograniczyć Twoje konto.

  Jeśli uznasz, że Twoje konto Capital One jest ograniczone i nie widzisz żadnych podejrzanych płatności, sprawdź swoją kartę kredytową. Nie będąc w stanie użyć konkretnej karty kredytowej, bank prawdopodobnie ograniczył to. Nie musisz się jednak martwić. Jest to standardowa praktyka i bardzo szybko rozwiązana.

  Osiągnąłeś lub przekroczyłeś limit karty kredytowejIstnieje jednak drugi powód, dla którego możesz ograniczyć swoje konto z powodu karty kredytowej. Jeśli osiągniesz limit karty kredytowej lub go przekroczysz, bank ograniczy Twoje konto . Ma to na celu powstrzymanie Cię przed wydawaniem więcej pieniędzy na tę kartę. Może to zmusić bank do obniżenia Twojego limitu kredytowego w przyszłości.

  3. Niewystarczające środki (karta debetowa)

  W pewnym momencie życia większości z nas zabrakło pieniędzy na koncie. Jeśli nie masz zaplanowanego debetu, Twoje konto będzie ograniczone. To nie jest kara; jako takie jest to po prostu ograniczenie, które ma powstrzymać Cię przed nadmiernymi wydatkami. Banki nie pozwalają na wydawanie pieniędzy, których nie masz na koncie, na karcie debetowej.

  Co powinieneś zrobić, jeśli masz niewystarczające fundusze?Nie ma tu wiele do powiedzenia poza przeniesieniem części pieniędzy z powrotem na konto. Jeśli musisz dokonać płatności kartą, użyj innego konta lub karty kredytowej. Niestety nie ma możliwości, aby Twój bank mógł Ci pomóc z brakiem środków. Jeśli uważasz, że potrzebujesz tego kredytu, najlepiej porozmawiać z bankiem o planowanym debecie. Korzystanie z nich zawsze wiąże się z dużą opłatą, więc włącz planowany debet tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujesz.

  4. Podejrzane zachowanie

  Ostatnim powodem, dla którego możesz uznać swoje konto Capital One za ograniczone, jest ogólne podejrzane zachowanie. Bank ma różne systemy, które wychwytują typy zachowań, które uznają za podejrzane. W niektórych przypadkach te transakcje zostaną odrzucone. W innych, bardziej ekstremalnych okolicznościach całe konto może zostać ograniczone.

  Czasami jednak banki mylą się. Jeśli zdarzy się, że dokonujesz płatności na wakacjach, może to wywołać podejrzane zachowanie. Kupno czegoś szczególnie drogiego, na przykład samochodu, może mieć ten sam skutek.

  Niezależnie od tego, czy podejrzana aktywność na Twoim koncie to Ty, czy ktoś inny, musisz odzyskać swoje konto. Najlepiej jeszcze raz skontaktować się z bankiem. Możesz wyjaśnić wszystkie płatności, których próbowałeś dokonać, a które powinny dać bankowi wszystko, czego potrzebuje, abyś mógł ponownie dostać się na Twoje konto.

  Co powinieneś zrobić, jeśli Twoja karta kredytowa lub konto są ograniczone?

  Jeśli Twoja karta kredytowa podlega ograniczeniom, musisz dowiedzieć się, dlaczego. Szybkie sprawdzenie online powie Ci, czy osiągnąłeś lub przekroczyłeś limit. W takim przypadku musisz spłacić część lub całość kwoty zadłużenia na karcie. Zwykle powoduje to automatyczną odpowiedź banku, która umożliwia ponowne użycie karty. Jeśli tak się nie stanie, musisz zadzwonić do swojego banku.

  Twoja karta kredytowa może zostać ograniczona z powodu oszukańczej lub podejrzanej płatności. Nie dowiesz się o tym, dopóki nie zadzwonisz do banku. Jeśli nie widzisz powodu, dla którego Twoja karta kredytowa ma zostać ograniczona, natychmiast skontaktuj się z bankiem, aby dowiedzieć się, dlaczego tak jest.

  Teraz, jeśli całe Twoje konto jest objęte ograniczeniami, nie możesz zrobić nic innego, jak zadzwonić do pomocy technicznej banku i odebrać je stamtąd.

  Wniosek

  Najważniejszą rzeczą do zrobienia, gdy uznasz, że Twoje konto jest ograniczone, jest zachowanie spokoju. Capital One ma fantastyczny zespół obsługi klienta, który będzie w stanie pomóc w każdym problemie. Chociaż są to główne z nich, mogą pojawić się również bardziej niszowe problemy. W każdym razie Capital One przeprowadzi Cię przez to.

  Jeśli jest coś związanego z ograniczeniem Twojego konta Capital One, o którym myślisz, że przegapiliśmy, daj nam znać w komentarzach.

  Zapisz się do Almvest

  Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wpisy na blogu, kopiować oferty handlowe i aktualizacje od naszego zespołu.

  Dbamy o prywatność Twoich danych i nie udostępniamy ich stronom trzecim. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.