Czy możesz otrzymać kredyt samochodowy z odpisem w raporcie kredytowym?

Category: Biur Informacji
17 lutego 2021
 • 14 kwietnia 2019
 • | Autor: Megan FoukesBad Kredyty samochodoweGdy wierzyciel zdecyduje się przestać przychodzić po Ciebie z powodu nieodebranych płatności, może oznaczyć dług jako „spłacony i uznać go za stratę. Odpis pozostaje w Twoich raportach kredytowych przez okres do siedmiu lat od daty pierwszej nieodebranej płatności i obniża Twoją zdolność kredytową. Jeśli w raportach figuruje odpis, nie jesteś automatycznie wykluczony z możliwości uzyskania kredytu samochodowego, wystarczy znaleźć odpowiedniego dealera.

  Gdzie uzyskać pożyczkę samochodową po odpisie

  Jeśli w raportach kredytowych znajduje się odpis, tradycyjny pożyczkodawca najprawdopodobniej nie zatwierdzi Cię do finansowania. Chociaż nadal powinieneś starać się o wstępną zgodę w swoim banku lub spółdzielczej spółce kredytowej, pamiętaj, że może być konieczne poszukanie gdzie indziej.

  Jeśli Twój kredyt jest zły z powodu jednego lub więcej obciążeń i zostałeś odrzucony przez bank lub spółdzielczą kasę kredytową, masz dwa rodzaje dealerów, których możesz sprawdzić:

  Specjalne punkty dealerskie – ci dealerzy są związani z kredytodawcami subprime i specjalizują się w oferowaniu automatycznego finansowania konsumentom mającym problemy z kredytem. Pożyczkodawcy subprime sprawdzają Twoją zdolność kredytową i raporty, ale uwzględniają czynniki zewnętrzne, takie jak dochód, zatrudnienie i miejsce zamieszkania, aby wymienić tylko kilka. Każdy pożyczkodawca subprime ma inne wymagania, więc upewnij się, że wiesz, czego szuka. To, co sprawia, że ​​pożyczki na samochód ze złym kredytem są świetne, to fakt, że możesz poprawić swoją zdolność kredytową, dokonując wszystkich płatności na czas.

  Kup tutaj, zapłać tutaj dealerów – Kup tutaj i zapłać tutaj (BHPH) Dealerzy oferują również pożyczki samochodowe osobom z problemami kredytowymi. To, co je wyróżnia, to fakt, że dealer jest również pożyczkodawcą, a większość z nich nie przeprowadza kontroli zdolności kredytowej. Tak długo, jak masz dochód, aby się zakwalifikować i niezbędną zaliczkę, nie ma znaczenia, co znajduje się w twoich raportach kredytowych. Jednak dealerzy BHPH mogą nie zgłaszać się do biur informacji kredytowej, więc jedna z tych pożyczek może nie poprawić swojej zdolności kredytowej.

  Jak poprawić odpisy z raportów kredytowych

  To, że spłacasz dług, nie oznacza, że ​​jesteś wolny. Nadal odpowiadasz za dług, który jesteś winien, i masz trzy sposoby na obsługę spłaconego konta:

  1. Spłać pożyczkodawcy – jeśli Twój dług nie został sprzedany firmie windykacyjnej, możesz po prostu popracować nad spłatą pierwotnego pożyczkodawcy. Po ich spłacie upewnij się, że pożyczkodawca zmieni status konta na „opłacone spłacone i zaktualizuje saldo do zera.
  2. Zapłać firmie windykacyjnej – jeśli Twoje konto zostało sprzedane firmie windykacyjnej, możesz jej zapłacić. Upewnij się, że poproś agencję windykacyjną o dowód, że jest ona właścicielem konta i że po spłaceniu zwrotu wymieni kolekcję jako „płatną. Spłacić dług – Możesz negocjować ugodę, w której pożyczkodawca lub agencja windykacyjna zaakceptuje kwotę niższą niż pierwotnie ustalona kwota. Upewnij się, że obciążenie jest wymienione jako „rozliczone obciążenie.Ostatnia wskazówka, gdy dług zostanie spłacony: poproś o list z końcową płatnością, aby zachować go w swoich aktach na wypadek, gdybyś chciał zakwestionować błędnie podane obciążenie lub pobranie.

   Potrzebujesz pomocy w znalezieniu salonu do współpracy?

   Odliczenie w raportach kredytowych obniża Twoją zdolność kredytową, ale nadal możesz uzyskać pojazd, którego potrzebujesz, nawet jeśli Twój kredyt ma problemy. W Auto Credit Express od ponad 20 lat pomagamy nabywcom samochodów, którzy mają do czynienia ze złymi kredytami, w uzyskaniu potrzebnego finansowania.

   Nie jesteśmy pożyczkodawcami, ale naszym zadaniem jest połączenie Cię z lokalnym dealerem, który ma dostępne zasoby pożyczkowe, aby pomóc ludziom w wyjątkowych sytuacjach kredytowych. Aby połączyć się z dealerem, wypełnij nasz bezpłatny i łatwy formularz wniosku o pożyczkę samochodową. Nie stresuj się szukaniem dealera, zacznij już teraz!

  3. ĆwierkaćUzyskaj bezpłatną zdolność kredytową już teraz i uzyskaj kopię swojego najnowszego raportu kredytowego!