Bank of America Corp.

Category: Jpmorgan Chase
17 lutego 2021
Blisko Chg Chg% 0,150,64%0,15 0,64%
 • $
 • %VolTwoje listy obserwowanych
  Dostosuj MarketWatch
  Masz listy obserwowanych? Zaloguj się, aby zobaczyć je tutaj lub zarejestruj się, aby rozpocząć.

  Brak pozycji na liście obserwowanychObecnie na tej liście obserwowanych nie ma żadnych pozycji.

  Brak zapisanych list obserwowanychUtwórz listę inwestycji, które chcesz śledzić.

  O oCoś poszło nie tak podczas ładowania listy obserwowanych.

  Ostatnio oglądane tickery

  Brak ostatnich znaczników

  Odwiedź stronę z wycenami, a Twoje ostatnio oglądane tickery zostaną wyświetlone tutaj.

  Kluczowe dane
  • Otwórz $ 23.28
  • Zakres dni 23,13 – 23,55Zakres 52-tygodniowy 17,95 – 35,72Kapitalizacja rynkowa 202,22 $Akcje w obrocie 8.66BPublic Float n / aBeta 1.39Przychody na pracownika 543,29 tysWskaźnik P / E 11,29EPS 2,08 USDRentowność 3,07%Dywidenda 0,18 USDData dywidendy 3 września 2020 rKrótkie odsetki 79,68M 15.09.2020% zwarcia pływaka n / aŚrednia wielkość 61,33 mlnWydajność

   Ostatnie wiadomości

   • Zegarek rynku
   • WSJAkcje Bank of America Corp. rosną w piątek, nadal nie osiągają wyników rynkowychPierwsza oferta publiczna Ant Group: Pięć rzeczy, które warto wiedzieć o filii Alibaba, która dąży do największej oferty w historiiAkcje Bank of America Corp. rosną w czwartek, przewyższając rynekCierpliwość wobec akcji Wells Fargo się opłaci, mówi analitykW dyliżansie „jest zbyt wiele okazji, by je zignorować, napisał w czwartkowej notatce David George, analityk z Baird.

    50 lat po Miltonie Friedmanie firmy zmagają się z szerszym celemEkonomista powiedział, że społeczną odpowiedzialnością biznesu jest zwiększanie zysków, ale pogląd ten jest coraz częściej kwestionowany.

    Dlaczego akcje banków oferują wartość dla inwestorów długoterminowych„Dla cierpliwych inwestorów jest to wyjątkowy punkt wyjścia – mówi Mike Mayo z Wells Fargo.

    Akcje Bank of America Corp. spadają w środę, notując gorsze wyniki na rynkuZarobki Nike były tak dobre, że rywale Adidas i Puma rosnąAkcje niemieckich gigantów odzieży sportowej, Pumy i Adidasa, gwałtownie wzrosły w środę w wyniku pobicia wyników finansowych Nike w pierwszym kwartale.

    Bank of America sprzedaje obligacje o wartości 2 miliardów dolarów, aby pomóc w walce z nierównościami w społecznościach czarnoskórych i latynoskichAkcje Bank of America Corp. spadają we wtorek, notując gorsze wyniki na rynkuAkcje Bank of America Corp. spadają w poniedziałek, notując gorsze wyniki na rynkuWięcej złych wiadomości dla europejskich banków, ponieważ wyciekłe dokumenty wskazują na rzekomy przepływ nielegalnych funduszyHSBC, Standard Chartered i Deutsche Bank były zaangażowane w ułatwianie przepływu brudnych pieniędzy na całym świecie.

    Największy handel wszechczasów – i w co inwestuje teraz Bill AckmanZakład Billa Ackmana na Covid-19 zamienił 27 milionów dolarów na 3,6 miliarda dolarów w ciągu kilku tygodni. Oto, jak się teraz znajduje.

    Akcje banków spadają po doniesieniach o domniemanych powszechnych działaniach związanych z praniem pieniędzyAkcje banków odbiły się szerokim echem w poniedziałek przed rynkiem, po opublikowaniu raportów, w których stwierdzono, że wiele dużych banków nadal prowadzi interesy z klientami, pomimo podejrzeń o pranie brudnych pieniędzy. SPDR Financial Select Sector ETF spadł o 2,8% przed otwarciem, osiągając gorsze wyniki niż wyprzedaż na szerszym rynku akcji, ponieważ kontrakty futures na Dow Jones Industrial Average spadły o 528 punktów, czyli o 1,9%. Wśród niektórych z bardziej ważonych składników finansowych ETF, akcje JP Morgan Chase & Co. spadły o 4,9%, Bank of America Corp. o 3,8%, Citigroup Inc. o 4,4%, a Well Fargo & Co. o 3,5%.

    Niegdyś okrzyknięty „najbogatszym człowiekiem Ameryki, teraz zbiera pieniądze, sprzedając swój odrzutowiec, jacht o długości 257 stóp i mnóstwo dzieł sztukiNie licz jeszcze banków. Z jednej strony są tanie.„Zastanawiamy się, czy ryzyko nie posiadania akcji banków amerykańskich jest większe niż ich posiadanie – pisze Jason Goldberg z Barclays.

    Najlepsze tygodnia: fuzja UBS-Credit Suisse?Oto nasze cotygodniowe podsumowanie najważniejszych artykułów w Barron’s Advisor.

    Akcje Bank of America Corp. spadają w piątek, nadal przewyższają rynekAkcje Bank of America Corp. przewyższają konkurencję pomimo strat w ciągu dniaDeutsche Bank przedłuża pracę z domu do lipca 2021 rDeutsche Bank AG planuje powiedzieć pracownikom z USA, że nie będą musieli wracać do biura przed lipcem 2021 r. W środę w ratuszu amerykański szef sztabu Matthias Krause miał przedstawić plany banku dotyczące przywrócenia pracowników do pracy. Wielu pracowników prosiło o jasną politykę, ponieważ mają do czynienia z niewiadomymi dotyczącymi ponownego otwarcia szkół i ścieżki koronawirusa.

    Byli handlowcy Deutsche Bank skazani za oszustwo w sprawie manipulacji rynkiemSprawa dotyczyła zarzutów fałszowania na rynku metali szlachetnych.

    Inwestorzy w Europie kupują fundusze akcyjneGlobalne fundusze akcyjne oferowane przez europejskich zarządzających aktywami osiągnęły w sierpniu 10 miliardów dolarów i były najlepiej sprzedającymi się sektorami w europejskiej branży funduszy, ponieważ zaufanie wzrosło.

    Banki uwielbiają rynek 2020, ale rynek ich nie lubiPodczas gdy inwestorzy wciąż są kwaśni na akcjach dużych banków, dyrektorzy branży twierdzą, że część biznesu kwitnie

    Wielka Brytania wprowadza nowe ograniczenia Covid-19 w ograniczaniu drugiej faliBrytyjski premier Boris Johnson ogłosił nowe ograniczenia koronawirusa w Anglii, w tym wcześniejsze godziny zamknięcia pubów, ponieważ jego rząd próbuje stłumić drugą falę infekcji.

    Giełda wspierana przez Wall Street zostaje uruchomiona jako rywal NYSE, NasdaqHandlowcy i analitycy oczekują, że MEMX, nowa giełda wspierana przez banki z Wall Street, firmy zajmujące się handlem elektronicznym i gigant zarządzania aktywami BlackRock, będzie potężnym konkurentem dla obecnych giełd.

    „Zrównoważone inwestowanie jest strategią samobójcząJeśli, powiedzmy, akcje ropy będą sprzedawane po niskich cenach w stosunku do zysków i perspektyw, ci, którzy je kupią, mogą zyskać.

    Inna kwestia manipulacji chińską walutąOstatnim razem, gdy tajwańska waluta osiągała rekordowe poziomy, na wyspie znajdował się znacznie mniejszy stos aktywów w obcej walucie.

    Deutsche Bank: personel USA może poczekać do połowy 2021 roku na powrót do biuraNiemiecki bank uznał „sukces Nowego Jorku w powstrzymywaniu Covid, ale dodał, że pracownicy mają „zrozumiałe obawy dotyczące transportu publicznego, czystości, bezpieczeństwa i innych kwestii związanych z jakością życia.

    Chińskie firmy w Pentagonie zatrudniają globalne banki do sprzedaży obligacji dolarowychChemChina i Three Gorges, wyznaczone przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych jako „komunistyczne chińskie firmy wojskowe, prowadzą transakcje obligacyjne z pomocą zachodnich banków.

    Dlaczego rynki akcji odbiły się od Covid w rekordowym czasie? Oto pięć powodówSiły stojące za najszybszym w historii omdleniem i ożywieniem obejmują nadzieje gospodarcze, dominację technologii i boom w ryzykownych transakcjach, w tym ze strony inwestorów indywidualnych. „Wszystko w tym kryzysie zostało przesadzone.

    Zmienność uczy nowych inwestorów, że akcje też spadająAkcje technologii spadły w ciągu trzech dni z największą marżą w ciągu prawie sześciu miesięcy, usuwając tysiące dolarów z portfeli z akcjami spółek, w tym Tesli.

    Bankowość wyprzedza teraz inne branże w promowaniu kobietMianowanie przez Citigroup Jane Fraser na kolejnego dyrektora naczelnego odzwierciedla wysiłki mające na celu podniesienie statusu kobiet w bankowości, choć wiele osób twierdzi, że nadal pozostaje praca nad transformacją branży.

    Byli handlowcy z Deutsche Bank stają przed procesem w teście spoofing CrackdownW przyszłym tygodniu w Chicago ma odbyć się proces karny, który przetestuje federalną kampanię przeciwko taktyce handlowej zwanej spoofing, w tym przypadku próbie dwóch handlowców w celu sfałszowania cen metali szlachetnych.

    Oto najlepsze kobiety w amerykańskiej bankowościZ Jane Fraser mianowaną w tym tygodniu nowym CEO Citigroup, oto spojrzenie na kobiety, które kierują dużymi biznesami w największych bankach w kraju.

    Kurczące się fundusze rynku pieniężnego zagrażają globalnej podaży dolaraGłówne źródło „zielonych dolarów dla banków międzynarodowych zaczęło znowu się kurczyć, co może zagrozić głównym bankom spoza USA, które zaczęły od niego zależeć.

    Jane Fraser zastąpi Michaela Corbata na stanowisku CEO CitiJane Fraser zostanie pierwszą kobietą, która będzie zarządzać dużym bankiem na Wall Street, zastępując Michaela Corbata na stanowisku prezesa Citigroup po przejściu na emeryturę w lutym.

    Zaskakująco trwały powrót do zdrowia wiąże się z trudniejszymi testamiPo osiągnięciu dna w kwietniu gospodarka USA odzyskała równowagę pomimo odrodzenia się infekcji koronawirusem. Odzyskanie pozostałego podłoża może być trudniejsze.

    Nasdaq i Tesla w górę: co oglądać po otwarciu giełdy dzisiajTesla, Nasdaq Rebounds: Co oglądać, gdy giełda zostanie otwarta dzisiajWiększość firm nie była przygotowana na Covid-19. Domino jest dostarczony.Gigant dostaw pizzy jest jedną z kilku firm rozwijających się w czasach transakcji bezdotykowych, robotyki, handlu internetowego i zdecentralizowanych biur. Ich sukcesy mogą na długo zdefiniować świat biznesu.

    Ostatnie wiadomości
    • Inne wiadomości
    • Informacje prasoweByli handlowcy Deutsche Bank skazani za oszustwo w sprawie manipulacji rynkiemSprawa dotyczyła zarzutów fałszowania na rynku metali szlachetnych.

     Banki na Wall Street przygotowują się do gwałtownego wzrostu zmienności w noc wyborówBanki na Wall Street przygotowują się do gwałtownego wzrostu zmienności w noc wyborów

     BofA emituje obligacje o wartości 2 miliardów dolarów w celu promowania równości rasowej i zrównoważonego rozwoju środowiskaBofA emituje obligacje o wartości 2 miliardów dolarów w celu promowania równości rasowej i zrównoważonego rozwoju środowiska

     Analiza działalności w zakresie opcji nietypowych Bank of AmericaAnaliza działalności w zakresie opcji nietypowych Bank of America

     Zaskakujące nowe posunięcia Buffetta pasują do jego podstawowej zasady: mieć przewagęZaskakujące nowe posunięcia Buffetta pasują do jego podstawowej zasady: mieć przewagę

     Akcje banków uderzają podwójnieAkcje banków uderzają podwójnie

     Inwestorzy w Europie kupują fundusze akcyjneGlobalne fundusze akcyjne oferowane przez europejskich zarządzających aktywami osiągnęły w sierpniu 10 miliardów dolarów i były najlepiej sprzedającymi się sektorami w europejskiej branży funduszy, ponieważ zaufanie wzrosło.

     Bank of America (BAC) wyprzedza zyski na giełdzie: co powinieneś wiedziećPodczas ostatniej sesji giełdowej Bank of America (BAC) zamknął się ceną 23,34 USD, co oznacza wzrost o + 0,34% w stosunku do poprzedniego dnia.

     3 akcje do kupienia po sezonie zarobkowym3 akcje do kupienia po sezonie zarobkowym

     Co oznacza prędkość złota i pieniądza dla akcji Bank of AmericaCo oznacza prędkość złota i pieniądza dla akcji Bank of America

     Banki uwielbiają rynek 2020, ale rynek ich nie lubiPodczas gdy inwestorzy wciąż są kwaśni na akcjach dużych banków, dyrektorzy branży twierdzą, że część biznesu kwitnie

     Bank of America nie jest najlepszym zakupem w indeksie KBW BankBank of America nie jest najlepszym zakupem w indeksie KBW Bank

     Najciekawsze informacje na blogu analityków Zacks: MA, DIS, BAC, JNJ i CSCONajciekawsze informacje na blogu analityków Zacks: MA, DIS, BAC, JNJ i CSCO

     Plan opodatkowania osób prawnych Bidena może oznaczać problemy dla bankowych funduszy ETFBiden zaproponował podwyżkę podatku od osób prawnych z 21% do 28%, co obniżyłoby dochód netto o ponad 7 miliardów dolarów rocznie dla 10 największych banków w kraju.

     Wyprzedaż popycha Bank Of America do „strefy zakupówWyprzedaż wypycha Bank Of America do „strefy zakupów

     Niedowartościowane akcje Wells Fargo mają wielki powrót warzeniaNiedowartościowane akcje Wells Fargo mają wielki powrót warzenia

     Wielka Brytania wprowadza nowe ograniczenia Covid-19 w ograniczaniu drugiej faliBrytyjski premier Boris Johnson ogłosił nowe ograniczenia koronawirusa w Anglii, w tym wcześniejsze godziny zamknięcia pubów, ponieważ jego rząd próbuje stłumić drugą falę infekcji.

     Najlepsze raporty giełdowe dla Mastercard, Disney & Bank of AmericaDzisiejszy dziennik Research Daily zawiera nowe raporty badawcze dotyczące 16 głównych akcji, w tym Mastercard (MA), Disney (DIS) i Bank of America (BAC).

     Mid Penn Bancorp (MPB) konsoliduje oddziały w czasie pandemiiMid Penn Bancorp (MPB) planuje skonsolidować trzy oddziały detaliczne w obliczu zmiany preferencji klientów w kierunku cyfryzacji.

     Rusza giełda wspierana przez banki, która rywalizuje z Nasdaq, NYSERusza giełda wspierana przez banki, która rywalizuje z Nasdaq, NYSE

     Bank of America wyemitował obligacje na rzecz zrównoważonego rozwoju o wartości 2 miliardów dolarówBank of America wyemitował obligacje na rzecz zrównoważonego rozwoju o wartości 2 miliardów dolarów

     Myślisz o zakupie akcji Orbital Energy, Bank of America, Nikola Corp, Rite Aid Corp lub Ford Motor?Myślisz o zakupie akcji Orbital Energy, Bank of America, Nikola Corp, Rite Aid Corp lub Ford Motor?

     Badanie Bank of America pokazuje, że poczucie odpowiedzialności pracodawców za kondycję finansową pracowników znacznie wzrosło w ciągu ostatniej dekadyBadanie Bank of America wykazało, że poczucie odpowiedzialności pracodawców za kondycję finansową pracowników znacznie wzrosło w ciągu ostatniej dekady

     Bank of America mianuje Lionela Nowella następcę głównego niezależnego dyrektoraBank of America mianuje Lionela Nowella następcę głównego niezależnego dyrektora

     PRZYPOMNIENIE O DOCHODZENIU: Kancelaria Schall ogłasza, że ​​prowadzi dochodzenie w sprawie roszczeń przeciwko korporacji Bank of America i zachęca inwestorów ze stratą w wysokości 100 000 USD do skontaktowania się z firmąPRZYPOMNIENIE O DOCHODZENIU: Kancelaria Schall ogłasza, że ​​prowadzi dochodzenie w sprawie roszczeń przeciwko korporacji Bank of America i zachęca inwestorów ze stratą w wysokości 100 000 USD do skontaktowania się z firmą

     Bragar Eagel & Squire, PC bada JPMorgan, Bank of America i Citigroup i zachęca inwestorów do skontaktowania się z firmąBragar Eagel & Squire, PC bada JPMorgan, Bank of America i Citigroup i zachęca inwestorów do skontaktowania się z firmą

     Bragar Eagel & Squire, PC bada JPMorgan, Bank of America i Citigroup i zachęca inwestorów do skontaktowania się z firmąBragar Eagel & Squire, PC bada JPMorgan, Bank of America i Citigroup i zachęca inwestorów do skontaktowania się z firmą

     ALERT DOCHODZENIA: Kancelaria Schall ogłasza, że ​​prowadzi dochodzenie w sprawie roszczeń przeciwko korporacji Bank of America i zachęca inwestorów ze stratą 100 000 USD do skontaktowania się z kancelariąALERT DOCHODZENIA: Kancelaria Schall ogłasza, że ​​prowadzi dochodzenie w sprawie roszczeń przeciwko korporacji Bank of America i zachęca inwestorów ze stratą 100 000 USD do skontaktowania się z kancelarią

     LEVI & KORSINSKY, LLP DOCHODZENIA: Możliwe roszczenia przeciwko JPMorgan Chase & Co., Bank of America Corporation i Citigroup Inc.LEVI & KORSINSKY, LLP DOCHODZENIA: Możliwe roszczenia przeciwko JPMorgan Chase & Co., Bank of America Corporation i Citigroup Inc.

     Warren Buffett z Berkshire Hathaway przejmuje 5% udziałów w pięciu największych japońskich firmach handlowychWarren Buffett z Berkshire Hathaway przejmuje 5% udziałów w pięciu największych japońskich firmach handlowych

     Ripple (NASDAQ: XRP) twierdzi, że ponad 20% wszystkich transakcji w globalnej sieci Blockchain i platformy płatności kryptowalutowych odbywa się w kryptowalutach XRP; iQSTEL Inc. (OTC: IQST) itsBchain LLC Jednostka zależna finalizująca projekt rozliczeń / płatnościRipple (NASDAQ: XRP) twierdzi, że ponad 20% wszystkich transakcji w globalnej sieci Blockchain i platformy płatności kryptowalutowych odbywa się w kryptowalutach XRP; iQSTEL Inc. (OTC: IQST) itsBchain LLC Jednostka zależna finalizująca projekt rozliczeń / płatności

     Bitcoin ponownie zbliża się do 11 000 USD, a kryptowaluta jest postrzegana jako przyszły kandydat do zastąpienia złota jako waluty rezerwowej, podczas gdy banki Eye Blockchain Technology; W tym cyfrowym świecie finansów iQSTEL Inc. (OTC: IQST) widzi kluczową rolę na rynku rozliczeń / płatnościBitcoin ponownie zbliża się do 11 000 USD, a kryptowaluta jest postrzegana jako przyszły kandydat do zastąpienia złota jako waluty rezerwowej, podczas gdy banki Eye Blockchain Technology; W tym cyfrowym świecie finansów iQSTEL Inc. (OTC: IQST) widzi kluczową rolę na rynku rozliczeń / płatności

     UWAGA KLIENCI Z KONTAMI OBSŁUGIWANYMI PRZEZ DORADCĘ FINANSOWĄ JOSEPH IJONG CHU – KlaymanToskes Akta arbitrażowe FINRA Roszczenie arbitrażowe przeciwko Merrill Lynch i RBC Domaganie się 1 000 000 USD w imieniu inwestorówUWAGA KLIENCI Z KONTAMI OBSŁUGIWANYMI PRZEZ DORADCĘ FINANSOWĄ JOSEPH IJONG CHU – KlaymanToskes Akta arbitrażowe FINRA Roszczenie arbitrażowe przeciwko Merrill Lynch i RBC Domaganie się 1 000 000 USD w imieniu inwestorów

     UWAGA KLIENCI Z KONTAMI OBSŁUGIWANYMI PRZEZ DORADCĘ FINANSOWĄ JOSEPH IJONG CHU – KlaymanToskes Akta arbitrażowe FINRA Roszczenie arbitrażowe przeciwko Merrill Lynch i RBC Domaganie się 1 000 000 USD w imieniu inwestorówUWAGA KLIENCI Z KONTAMI OBSŁUGIWANYMI PRZEZ DORADCĘ FINANSOWĄ JOSEPH IJONG CHU – KlaymanToskes Akta arbitrażowe FINRA Roszczenie arbitrażowe przeciwko Merrill Lynch i RBC Domaganie się 1 000 000 USD w imieniu inwestorów

     Bank of America ogłasza wykup obligacji Senior NotesBank of America ogłasza wykup obligacji Senior Notes

     Czy powinieneś zainwestować w Nvidia Corp, Royal Caribbean Cruises, Bank of America, Penn National Gaming czy Citigroup?Czy powinieneś zainwestować w Nvidia Corp, Royal Caribbean Cruises, Bank of America, Penn National Gaming czy Citigroup?

     Bank of America ustanawia rekord firmy pod względem patentów zgłoszonych i udzielonych w pierwszej połowie 2020 rBank of America ustanawia rekord firmy pod względem patentów zgłoszonych i udzielonych w pierwszej połowie 2020 r

     Mastercard (NYSE: MA) uruchamia platformę testowania waluty cyfrowej dla banków centralnych jako Bank of America (NYSE: BAC) i Goldman Sachs (NYSE: GS). Zbliżają się do kryptowaluty, gdy zaczynają testować technologię Blockchain; iQSTEL Inc.Mastercard (NYSE: MA) uruchamia platformę testowania waluty cyfrowej dla banków centralnych jako Bank of America (NYSE: BAC) i Goldman Sachs (NYSE: GS). Zbliżają się do kryptowaluty, gdy zaczynają testować technologię Blockchain; iQSTEL Inc.

     Przewiduje się, że na rynku finansowania handlu w okresie prognozy nastąpi silny wzrostPrzewiduje się, że na rynku finansowania handlu w okresie prognozy nastąpi silny wzrost

     Raport dotyczący rynku kredytów konsumenckich Wielkość, udział i wzrost w 2020 r. | Analiza globalnego przemysłu, trendy i prognozy 2025Raport dotyczący rynku kredytów konsumenckich Wielkość, udział i wzrost w 2020 r. | Analiza globalnego przemysłu, trendy i prognozy 2025

     Bank of America Corp.

     Bank of America Corp. jest bankowo-finansową spółką holdingową, która zajmuje się świadczeniem bankowych i pozabankowych usług finansowych. Działa w następujących segmentach: bankowość detaliczna, globalne zarządzanie majątkiem i inwestycjami, bankowość globalna, rynki globalne i wszystkie inne. Segment bankowości detalicznej oferuje produkty i usługi kredytowe, bankowe i inwestycyjne dla konsumentów i małych firm. Globalne zarządzanie majątkiem i inwestycjami zapewnia klientom doświadczenie za pośrednictwem sieci doradców finansowych skoncentrowanych na zaspokajaniu ich potrzeb poprzez pełny zestaw produktów do zarządzania inwestycjami, usług maklerskich, bankowych i emerytalnych. Segment Global Banking zajmuje się produktami i usługami kredytowymi, zintegrowanym zarządzaniem kapitałem obrotowym i rozwiązaniami skarbowymi dla klientów oraz usługami ubezpieczeniowymi i doradczymi.Segment rynków globalnych obejmuje sprzedaż i usługi handlowe, a także badania dla klientów instytucjonalnych w zakresie instrumentów o stałym dochodzie, kredytów, walut, towarów i akcji. Segment Wszystkie pozostałe obejmuje działalność w zakresie zarządzania aktywami i pasywami, inwestycje kapitałowe, pożyczki hipoteczne niezwiązane z podstawową działalnością oraz działalność usługową, wpływ netto okresowych korekt modelu wyceny praw do obsługi kredytów hipotecznych (MSR) zarówno dla podstawowych, jak i niezwiązanych z podstawową likwidacja przedsiębiorstw, alokacja pozostałych kosztów i inne. Firma została założona przez Amadeo Petera Gianniniego w 1904 roku i ma siedzibę w Charlotte, NC. (Zobacz pełny profil)Segment Wszystkie pozostałe obejmuje działalność w zakresie zarządzania aktywami i pasywami, inwestycje kapitałowe, pożyczki hipoteczne niezwiązane z podstawową działalnością oraz działalność usługową, wpływ netto okresowych korekt modelu wyceny praw do obsługi kredytów hipotecznych (MSR) zarówno dla podstawowych, jak i niezwiązanych z podstawową likwidacja przedsiębiorstw, alokacja pozostałych kosztów i inne. Firma została założona przez Amadeo Petera Gianniniego w 1904 roku i ma siedzibę w Charlotte, NC. (Zobacz pełny profil)Segment Wszystkie pozostałe obejmuje działalność w zakresie zarządzania aktywami i pasywami, inwestycje kapitałowe, pożyczki hipoteczne niezwiązane z podstawową działalnością oraz działalność usługową, wpływ netto okresowych korekt modelu wyceny praw do obsługi kredytów hipotecznych (MSR) zarówno dla podstawowych, jak i niezwiązanych z podstawową likwidacja przedsiębiorstw, alokacja pozostałych kosztów i inne. Firma została założona przez Amadeo Petera Gianniniego w 1904 roku i ma siedzibę w Charlotte, NC. (Zobacz pełny profil)

  23,49 $