10 największych firm franczyzowych w Indiach

Category: Więcej Informacji
17 lutego 2021

Dzisiaj ludzie szukają 10 najlepszych firm franczyzowych w Indiach ponieważ początkowy biznes franczyzowy pozwala uzyskać dobrze ugruntowany model biznesowy i możesz wykorzystać zalety reorganizacji marki a franczyzodawca wesprze Cię w uruchomieniu. W tym artykule wymieniliśmy możliwości biznesowe związane z franczyzą

Ludzie szukają pomysłów na biznes ale nie są pewni, czy ich biznes się powiedzie, czy nie, boją się ryzykować w takiej sytuacji biznes franczyzy jest najlepszą opcją dla przedsiębiorcy który chce rozpocząć biznes z niskim ryzykiem .

Lista Firm Franczyzowych W Indiach

W biznesie franczyzowym czynnik ryzyka jest niski i masz prawo korzystać z ugruntowanego i dobrze znanego modelu biznesowego marki, dodatkowo nie musisz wydawać na marketing, ponieważ firma macierzysta świadczy usługi marketing dla Twojej firmy.

Lista 10 największych firm franczyzowych w IndiachW tym artykule znajdziesz listę 10 najlepszych firm franczyzowych w Indiach, która pomoże Ci wybrać właściwą i odpowiednią franczyzę biznesową.

# 1. Patanjali

Wymagana inwestycja: od 7 Lakh do 70 Lakhs

Wymagany obszar: od 300 stóp kwadratowych do 2000 stóp kwadratowych

Patanjali to najbardziej zaufana i popularna indyjska marka która ostatnio przekroczyła przychody 200 rdzeni , Patanjali jest z powodzeniem prowadzona zgodnie ze strategią Aacharyi Balkrishny i pod kierownictwem Ramdev Baby, ajurwedyjska medycyna Patanjali jest produktem o największej wartości dodanej w FMCG rynek.

Rozpoczynając dystrybucję Patanjali lub franczyzę Patanjali, będziesz potrzebować minimalnej powierzchni 500 m2 i inwestycji kapitałowej od 7 do 70 lakhów , inwestycja zależy od pojemności jednostki Twojej firmy.

Oczekiwany próg rentowności w biznesie franczyzowym Patanjali wynosi około 2 do 3 lat co jest całkiem dobrym wynikiem w porównaniu z innymi biznesami.

# 2. Pizza z Pizzeri Domino `s

Inwestycja Nietradycyjny sklep: 50 INR Lakhs.

Inwestycja Sklepy tradycyjne: 30 INR Lakhs.

Wymagany obszar: około 1500 stóp kwadratowych.

Oficjalna strona internetowa: www.dominos.co.in

Domino’s Pizza została założona z małym sklepem w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych, a teraz staje się wiodącą marką dostarczającą pyszną pizzę na całym świecie. Pizza Domino’s jest teraz dostępna w 70 krajach, w tym w Indiach.

W Indiach franczyzy Domino’s Pizza wchodzą w zakres limitowanej Jubilant Food Works , oprócz pizzy Domino’s oferuje inny rodzaj jedzenia, jak makaron, ciasto, chleb także indyjskie skrzydełka z kurczaka i wiele innych. W Indiach jest ponad 550 sklepów z domino które są rozmieszczone w ponad 120 miastach Indii, co stanowi 72% udział w dostawach pizzy w Indiach.

Domino’s Pizza można otworzyć tylko jako partner Jubilant Food Works Limited. poszukaj, jak rozpocząć działalność franczyzową Domino w zakresie pizzy w Indiach.

# 3. PMKVY (Pradhanmantri Kushan Vikas Yojana)PMKVY (Pradhanmantri Kushan Vikas Yojana) to system, który wchodzi w zakres umiejętności India systemu, który został wprowadzony przez premiera Shree Narendra Modi w 2015 roku The pmkvy (pradhanmantri Kushan Vikas Yojana) jest uruchomiony z myślą o rozwoju młodzieży Indii w różne umiejętności.

Różne rodzaje szkoleń opartych na umiejętnościach są oferowane w ramach pmkvy (pradhanmantri Kushan Vikas Yojana), pmkvy (pradhanmantri Kushan Vikas Yojana) nada ośrodkom szkoleniowym uprawnienia do udowodnienia edukacji młodzieży w Indiach.

Program pmkvy (pradhan Mantri Kushan Vikas Yojana) ma na celu zwiększenie stopy zatrudnienia z 5% w 2014 r. , Jeśli jesteś zainteresowany branżą edukacyjną, możesz rozpocząć franczyzę pmkvy (pradhanmantri Kushan Vikas Yojana), aby uzyskać więcej informacji, które możesz sprawdzić oficjalna strona programu pmkvy.

# 4. Dzień kawy w kawiarni CCD

Wymagana inwestycja: 10 INR Lakh

Wymagany obszar: od 1000 stóp kwadratowych do 1500 stóp kwadratowych

Cafe Coffee Day to największa azjatycka firma kawowa z tradycją 140 lat, w której ludzie szukają czegoś gorącego i wyjątkowego , automaty dozujące Coffee Day Celesta i Sienna odgrywają ważną rolę w Café Coffee Day, aby uszczęśliwić klientów.

Café Coffee Day udowadnia, że ekspresy do kawy które pozwalają zaparzyć gorącą kawę lub herbatę za pomocą jednego przycisku, są wyposażone w najnowocześniejszą technologię, która sprawia, że ​​praca jest łatwiejsza i wygodniejsza. Oprócz kawy serwują gorące, pyszne zupy nawet te, które można przyrządzić na maszynie celesta .

Jeśli planujesz rozpocząć franczyzę CCD Café Coffee Day, będziesz potrzebować minimalnej powierzchni 100 m2 i inwestycji kapitałowej 10 lakh.

# 5. Szczękowy Habib

Inwestycja wymaga: 5 do 10 Lakhów

Wymagany obszar: 500 m2 Ft

Szczękach Habib jest jednym z wiodących włosów & Beauty łańcuchów salonie w Indiach , firma obecnie sięgać do 21 państw i 85 miast Indii, firma została założona przez jawed Habib z wizją , aby zapewnić jakość fryzurę i usługi kosmetyczny przystępna cena dla klientów.

Jawed Habib staje się popularną marką w branży salonów fryzjerskich , jeśli planujesz uzyskać franczyzę Habib z szczękami, będziesz potrzebować inwestycji od 5 lakh do 10 lakhs INR i okresu trwania tej franczyzowej działalności w Indiach przez 4 lata.

Jawed Habib to jedna z najlepszych opcji franczyzowych wśród wszystkich 10 największych firm franczyzowych w Indiach

10 największych firm franczyzowych w Indiach

Jest to 10 największych firm franczyzowych w Indiach, która ma ogromny potencjał. Możesz rozpocząć działalność franczyzową w Indiach przy niewielkich nakładach inwestycyjnych i przy wysokim zysku.

# 6. Pierwszy płacz

Wymagana inwestycja: 10 do 15 Lakhów

Wymagany obszar: 1000 m2 Ft

The first cry to popularna marka odzieży dziecięcej która zapewnia produkty najwyższej jakości w niskiej cenie z doskonałą opcją zakupów online . Proces wysyłki do zakupów online firstcry jest bardzo przyjazny dla użytkownika i wygodny.

Produkt wprowadzony przez firstcry cieszy się zaufaniem i ludzie wolą go od produktów innych marek, dlatego rozpoczęcie franczyzy firstcry jest jedną z najlepszych opcji biznesowych.

Jeśli chcesz rozpocząć franczyzę franczyzową, będziesz potrzebować inwestycji kapitałowej w wysokości od 10 do 15 lakhów w ramach których franczyzodawca zapewni Ci usługi marketingowe oprócz inwestycji kapitałowej, będziesz potrzebować minimalnej powierzchni 100 stóp kwadratowych do założenia inwentarz produktu pierwszego krzyku. Firstcry to jedna z 10 największych firm franczyzowych w Indiach.

# 7. Jockey India: Page Industries

Wymagana inwestycja: 30–50 INR Lakh

Wymagany obszar: od 800 stóp kwadratowych do 1200 stóp kwadratowych

Jeśli szukasz wiodącej firmy franczyzowej w dziedzinie odzieży w Indiach, możesz zaangażować się w współpracę z jockey India zarejestrowaną pod nazwą JOCKEY-INDIA: PAGE INDUSTRIES LIMITED.

Jockey India to marka, która od 17 lat jest dobrze znana z odzieży Innerwear / Leisurewear dla mężczyzn i kobiet w Indiach od 17 lat , Jockey India została założona w 1994 roku i obecnie jest rozpowszechniona w całych Indiach.

Jeśli planujesz rozpocząć działalność franczyzową w branży odzieżowej Jockey India jest najbardziej polecaną opcją biznesową franczyzową w Indiach , aby rozpocząć franczyzę Jockey India, będziesz potrzebować inwestycji kapitałowej w wysokości od 30 do 50 lakhów i minimalnej powierzchni od 800 do 1200 stóp kwadratowych .

# 8. KFC – biznes franczyzowy

Wymagane inwestycje: rdzeń 1 INR

Wymagany obszar: od 1000 stóp kwadratowych do 1500 stóp kwadratowych

Smażony kurczak Kentucky, znany jako KFC, jest bardzo popularną marką żywności i napojów która powstała w USA która powstała w 1939 roku , pierwsze franczyzy KFC otworzyły się w 1952 roku w Utah, a teraz staje się silną marką w Indiach.

KFC obsługuje ponad 12 milionów klientów każdego dnia, KFC jest rozproszone w 115 krajach i obsługuje ponad 17 000 sklepów na całym świecie. KFC to największa na świecie firma restauracyjna która zajmuje 201 miejsce na liście Fortune 500.

Jeśli planujesz rozpocząć działalność KFCfranchises w Indiach i być częścią przemysłu spożywczego, będziesz potrzebować inwestycji kapitałowej w wysokości 1 cr i minimalnej powierzchni 100 stóp kwadratowych.

Z powyższej listy działalności franczyzowej w Indiach możesz wybrać opcję franczyzy zgodnie z inwestycją i lokalizacją

# 9. Salon Lakme

Wymagana inwestycja: 25 INR Lakhs

Wymagany obszar: od 2000 stóp kwadratowych do 3000 stóp kwadratowych

Konkurenci: Yardley, Revlon, Garnier, L’Oreal itp

Lakme jest numerem 1 i najbardziej akceptowaną marką produktów kosmetycznych , która jest znana nie tylko w Indiach, ale jest najpopularniejsza na całym świecie produkty kosmetyczne mają ogromny popyt w sezonie ślubnym a Lakme jest jedną z zaufanych marek produktów kosmetycznych, dlatego też ludzie wolą produkt Lakme od innych marek.

Lakme zakłada w 1952 roku które jest obecnie własnością Hindustan Unilever, franczyzy Lakme są rozproszone w 75 miastach w Indiach , aby otworzyć salon Lakme, będziesz potrzebować 25 lakhów jako inwestycji, w której zapewnią szkolenie w zakresie produktów Lakme i upiększanie więc będzie służyć klientom jak najlepiej.

Oprócz inwestycji kapitałowej będziesz potrzebował powierzchni 200 m2 na której możesz zbudować salon Lakme i inwentaryzację produktów.

# 10. Lenskart

Inwestycja wymaga: 20 do 30 lakhów

Wymagany obszar: 1000 m2 Ft

Lenskart to firma dostarczająca soczewki optyczne i oprawki , jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm produkujących okulary na całym świecie. Lenskart rozpoczyna misję oferowania wizji w przystępnej cenie. Lenskart ma specjalny program dla kobiet-przedsiębiorców który możesz sprawdzić na oficjalnej stronie Lenskart.

Lenskart został uruchomiony w 2010 roku przez Peyush Bansal i ma teraz ponad 170 dochodowych sklepów w całych Indiach. Jeśli planujesz rozpocząć franczyzę Lenskart, będziesz potrzebować minimalnej powierzchni około 300 stóp kwadratowych i musi znajdować się w potencjalny obszar, taki jak sklep optyczny, przychodnie, centra handlowe itp.

Lencekart to jedna z najlepszych opcji franczyzowych marki Optical Eyewear wśród wszystkich 10 największych firm franczyzowych w Indiach

Franczyza w Indiach bez inwestycjiOprócz obszaru i inwestycji, będziesz musiał mieć doskonałe wykształcenie aby rozpocząć działalność franczyzową w Indiach bez inwestycji.